Diziler

Masumiyet Müzesi Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Masumiyet Müzesi Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Masumiyet Müzesi Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Masumiyet Müzesi Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Nobel Edebiyat Ödüllü yazar Orhan Pamuk’un 2008 senesinde yayına giren ve kızı Rüya’ya ithaf ettiği aşk romanı ‘Masumiyet Müzesi’ dizi oluyor. Orhan Pamuk’un en bi hayli beğeni alan kitaplarından birisi olan Masumiyet Müzesi isimli eseri Amazon digital platformu aracılığıyla diziye uyarlanacak. Masumiyet dizisinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy‘un bulunacağı konuşulmakta.

Masumiyet Müzesi Dizisi Başrol Oyuncuları Konusu Kanalı

Dijital platformda Netflix ile birlikte en büyük yayıncı kuruluşlardan birisi olan Amazon ülkeler arası açılıma giderek Türk yapımı masumiyet müzesi isimli diziyi önceden Netflix de Hakan muhafız başrolünde oynayan Çağatay Ulusoy ile çekmek için girişimlere başladı. Ülkemizdeki dizi pazarının bi hayli geniş olduğunu gören Amazon yeni proje için kolları sıvadı.

Masumiyet dizisi yapımcılığını Erik Barmack yapacak. Masumiyet dizisinde oyuncu kadrosu halen kesinleşmese de başrolün Çağatay Ulusoy aracılığıyla oynayacağı belirtiliyor. Masumiyet müzesi için ilk kez Kıvanç Tatlıtuğ’un adı geçmesine rağmen yapımcının önceden Netflix’de Hakan muhafız dizisinde başrolü oynayan Çağatay Ulusoy ismini tercih ettiği gelen bilgiler içinde.

Masumiyet Müzesi Dizisi OyuncularıMasumiyet Müzesi Dizisi Oyuncuları

Çağatay Ulusoy

Şu aralar adı TRT ekranlarında başlayacak olan Barbaros isimli dizide geçen Çağatay Ulusoy şu aralar tüm yapımcıların gözdesi durumunda. Netflix platformunda ekrana gelen Hakan Muhafız dizisinden sonra yıldızı dünya çapında parlayan oyuncu Masumiyet dizisinde oyuncu kadrosuna başrol olarak adını yazdırdı.

2 senedir çalışmaları devam eden ve Amazon Prime Video için hazırlanan Masumiyet Müzesi isimli dizinin başrolünde şu aralar TRT 1’de ekrana gelecek Barbados dizisine hazırlanan Çağatay Ulusoy yer alırken, yapımcılığını ise Erik Barmack ve OGM Pictures üstüne alacak.

Masumiyet Müzesi’nin konusu nedir Orhan Pamuk bu eserinde ne anlatıyor

Orhan Pamuk 2012 senesinde yayına giren masumiyet müzesi isimli romanında şöyle bir tanıtım yazısı paylaşmıştı; “1975’te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen, İstanbullu zengin çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun’un hikâyesi: Hızı, hareketi, hadiselerinın ve kahramanlarının zenginliği, mizah duygusu ve insan ruhunun derinliklerindeki fırtınaları hissettirme gücüyle, ‘Masumiyet Müzesi’ elinizden bırakamayacağınız ve yeniden okuyacağınız kitaplardan biri olacak. Masumiyet Müzesi’ni okurken yalnız aşk ile ilgili değil, evlilik, arkadaşlık, cinsellik, tutku, aile ve mutluluk ile ilgiliki bütün düşüncelerinizin derinden etkilendiğini ve kitabın rengârenk dünyasından hiç ayrılmak istemediğinizi göreceksiniz.”

Masumiyet Müzesi’nin oyuncuları belli bi hayli burada siz değerli okurlarımıza yazmaya ve detaylandırma ya devam edeceğiz. 2020/2021 sezonunda Amazon dijital platformda yayına girmesi beklenen masumiyet müzesi dizisi ile alakalı yorum ve görüşleri de sayfamızda bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu