Fragmanlar

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Önizleme izle

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Masumlar Apartmanı bu hafta yayına girecek mı?

Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 23 Şubat Salı akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha yükseksını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez yalnızca bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden fazla daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve çiçeği burnunda bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/aT817OumsBE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün