Fragmanlar

Masumlar Apartmanı 24.Bölüm Fragmanı izle

Masumlar Apartmanı 24.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Masumlar Apartmanı bu hafta yayına girecek mı?

Masumlar Apartmanı 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 2 Mart Salı akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha yükseksını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez yalnızca bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve çiçeği burnunda bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden fazla daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/Qu1HRq5adG4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün