Bilgi

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı TRT 1 son bölüm izle Psikolog Doktor olay oldu!

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı TRT 1 son bölüm izle Psikolog Doktor olay oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı TRT 1 son bölüm izle Psikolog Doktor olay oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı TRT 1 son bölüm izle Psikolog Doktor olay oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı TRT 1 son bölüm izle Psikolog Doktor olay oldu!

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle! 27 Nisan 2021 Salı Masumlar Apartmanı  son bölüm izle. Masumlar Apartmanı  TRT 1 27 Nisan 2021 yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı 27 Nisan son bölüm TRT 1 tamamı izle!

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle!

Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Masumlar apartmanı 31. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 31. bölüm tek parça izle! Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Masumlar Apartmanı tek parça izle. Masumlar Apartmanı 27 Nisan son bölüm tamamı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm tek parça yayını!

TRT 1 ekranlarının bi hayli beğeni alan, reyting birincisi dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümde seyircileri ekranları başına toplamayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi işlediği konularla seyircilerin ilgisini çekiyor. Her hafta Salı akşamları yeni bölümleriyle TRT1 ekranlarında yayına giren dizi bu akşam 31. yeni bölümüyle seyirci karşısına geçti. Dizinin yayına giren yeni bölümü adeta nefesleri kesti. Diziseverler an itibariyle TRT ekranlarında sona eren Masumlar Apartmanı 31. bölümü inceliyorlar. Masumlar Apartmanı 27 Nisan Salı Son bölüm izle!

Yeni bölüm beklentileri bitti ve Masumlar Apartmanı 31. bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Senaryosuyla dikkatleri çeken dizinin gidişatı seyirciler aracılığıyla bi hayli merak ediliyor. Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1 ekranlarında 27 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de 31. yeni bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisi seyircisinden geçer not almayı başardı. İşlediği konular ve konusuyla seyircileri etkileyen dizide bu haftada heyecan dolu sahneler yaşandı.

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm İzle

Han, olaylar ardından daha sert önlemler almak zorunda kalmıştır. Gülben ise Anıl ile yaşadığı hadiselerin şaşkınlığını atmak için uğraşırken bir taraftan da Han’ın Esat’ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı hamlenin ağırlığı altında ezilir ve çok radikal bir karar alma aşamasına gelir.

Neriman, Gamze’yi üzmemek adına Ege ile olan ilişkilerini bir süreliğine gizli tutmaya karar verir fakat işler tahmin ettiği gibi ilerlemez. Safiye, ne kadar uğraşsa dahi Naci’yi aklından çıkarmaya yetmez ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik bir insana anlatır. İnci’nin yeni işe başlaması ve evdekilerin problemlerinin üstüne bir de Anıl’ın eklenmesi, Han’ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine yol açar. Gülben’e iyice kafayı takmaya başlayan Anıl ise yeni planını uygulamaya başlar.

Masumlar Apartmanı 27 Nisan Son Bölüm İzle

Esra’nın başına gelenler ardından apartmandaki herkes değişik bir kişiden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapan birinin Han olduğuna emin olur ve bunu ispatlamak için mücadele eder. Safiye’nin aklındaki isim ise başkadır. Esat’ın yokluğu ile iyice endişe duymaya başlayan Gülben’in odak noktası ise hiç beklenmedik birine yönelir. Neriman, kendisini tamamen kapatmış durumdayken Ege’nin yaptığı bir hamle işin gidişatını değiştirir.

Bu esnada başka bir radyo ile görüşme yapmak için yola koyulan İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden bir haberdir. Han ise, her şeyin kontrolü dışında gerçekleşmesinden rahatsız olurken ailesi için yeni bir tehditle yüz yüze kalır.

Han daha sert önlemler almak mecburiyetinde kalır. Gülben ise Anıl’la yaşadıklarının şokunu bir türlü atlatamaz. Diğer taraftan Han’ın Esat’ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı hamlelerin ağırlığı altında kalır ve mühim bir karar alır. 

Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarının bi hayli beğeni alan ve alakayla takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı 27 Nisan Salı akşamı 31. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Dizinin bu bölümüde diğer bölümlerde olduğu gibi seyircileri ekranları başında adeta büyüledi. Heyecan dolu sahnelerin ekranlara getirildiği dizinin sona ermesinin ardından diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler gelecek hafta dizide yaşanacakları merak etmeye başladı. 31. bölümün sona ermesinin ardından dizinin gidişatını merak eden seyirciler Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Lakin halen yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayına girdiğinda bu sayfadan sizlerle sunacağız. Lütfen takipte kalın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün