Bilgi

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı 4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı 4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı 4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı 4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı 4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı! 4 Mayıs Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı 32. bölüm tamamı. 4 Mayıs TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölümü! Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı çıktı mı?

Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı

TRT 1’in popüler dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde İnci ve Han içinde neler olacak? Safiye neden deliriyor? İşte detaylar…

4 Mayıs TRT 1 Naci Safiye buluşması

Ekrana geldiği ilk bölümden bu yana dikkatleri üzerine çeken Masumlar Apartmanı’nda heyecan artıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından bir araya getirilen konusu gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın olduğu dizi Salı akşamlarına damga vuruyor. Psikolojik gerilim türünde ilerleyen dizi de aşk ve ihanet teması işleniyır. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Safiye, Naci’ye beslediği büyük aşkın sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Han’ın mutlu olmasına engel olduğuna inanan Safiye, yaşamının en riskli hamlesinde yer alıyor. Bunun yanı sıra Han’ın sakladığı sırlar birer birer açığa çıkmaya başlıyor. İnci’ye karşı sert bir tavır takınmaya başlayan Han, bilinçaltındaki korkularının kurbanı oluyor. Han’ın yaptıklarının bedelini sormak isteyen Gülben, kardeşiyle yüz yüze geliyor. Gülben’in neden bu biçimde davrandığını öğrenmek isteyen Safiye, onunla konuşuyor. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde Han’ın aile içindeki konumu sorgulanmaya başlıyor. Özellikle İnci’nin soruları karşısında köşeye sıkışan Han, öfke krizine tutuluyor.

Naci’nin başına gelenleri öğrenen Safiye’de deliye dönüyor. Naci ile mutlu olma şansının elinden alındığına inanıyor. Han, Safiye’yi ikna etmenin yollarını arasa dahi başarılı olamıyor. İnci’nin de desteklediği Safiye ve Gülben, hayatları için mücadele etmeye başlıyor. Naci, ne olursa olsun Safiye’den vazgeçmiyor. Safiye’nin psikolojik poblemlerina rağmen onun elini bırakmayacağını belli ediyor. Gülben, aşkın acısıyla kavruluyor. Hayatta tek istediği sevilmek olmasına rağmen bu isteğine ulaşamayacağını kabullenmeye başlıyor. Her şeyin sorumlusu olarak Han’ı hedef seçiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün