Diziler

Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti

Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti

Masumlar Apartmanı ayrılık yaşanıyor. TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı üzen ayrılık gerçekleşti. Her salı ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı bi hayli beğeni alan ismi diziye veda ediyor!

Masumlar Apartmanı üzen ayrılık!

Alev Alev final yapıyor! Show TV Alev Alev final tarihini açıkladı! Hayranları isyan etti!

Alev Alev final yapıyor! Show TV Alev Alev final tarihini açıkladı! Hayranları isyan etti!

TRT 1 ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Masumlar Apartmanı üzen ayrılık yaşanıyor. Her hafta salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı veda takipçilerini üzdü. Masumlar Apartmanı yeni sezon öncesi şok edecek!

Masumlar Apartmanı başrol vedası!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaşımı yaptığı yapımda üzen ayrılık gerçekleşti. Dizinin bi hayli beğeni alan ismi yeni anlaşmaye imza atmadı ve gelecek sezon herşey değişecek. Masumlar Apartmanı çiçeği burnunda hikayeleriyle ekranlara gelecek.

Naci devam etmeye ikna edilince..

Masumlar Apartmanı dizisinde sürpriz ayrılık sebebi yapım ekibini çok üzdü. Lakin Naci kişiliği diziye devam etmeye ikna edildi. 2. sezonda Naci aşkını daha sık göreceğiz fakat başrolün vedası yeni bir bayan başrol arayışına sürükleyecek!

Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah ayrıldı!

TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisinde Farah Zeynep Abdullah ayrıldı. TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı İnci kişiliğini oynayan ve çok bi hayli beğeni alan Zeynep Farah Abdullah bi hayli beğeni alan diziye veda etti!

Farah diziden neden ayrıldı?

Kulislerden gelen bilgiye göre İnci kişiliği canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden kendi çıkmak istedi. Bir sezon anlaşmasi bulunan Farah, yurt dışında yeni bir iş teklifini kabul ettiği bilgisine ulaşıldı. Farah Zeynep Abdullah gelecek sezon sürpriz bir rolde bulunacak. 

Farah Zeynep Abdullah ikna edilebilecek mi?

İnci giderse Naciyle Safiyenin aşkı reytingleri kurtarabilir mi merak ediliyor. Farah Zeynep Abdullah hayranları da çıkma diye basklılar yaptığı, Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde ayrıldıkdan sonra dizinin tutmadığı iletti.

Lakin bu sefer Farah Zeynep Abdullah için diğer başroller yaşadığı sıkıntılar olduğu ve dışlanmış hissi sebebiyle veda etmek istedği bilinmekte. İkna edilmezse Farah Zeynep abdullah haftaya diziden çıkıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün