Diziler

Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı

Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı

Masumlar Apartmanı dizisine bomba transfer. Masumlar Apartmanı yeni transferi ses getirdi. Sosyal medyayı sallayan transfer haberini yapımcı onayladı! Masumlar Apartmanı İnci yerine Fahriye Evcen dahil oldu!

Seksenler Dizisi Transferlere Doymuyor! İşte Yeni Sezona Dahil Olan İsimler!

Seksenler Dizisi Transferlere Doymuyor! İşte Yeni Sezona Dahil Olan İsimler!

Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinde!

Uzun süredir dizilerden uzak olan tecrübeli oyuncu Fahriye Evcen bir dizi ile dönmeye hazırlanıyor. Her fırsatta setleri çok sevdiğini ve dönmek istediği ifade eden Fahriye Evcen 10 dizi teklifinden seçimini yaptı.

Salı akşamı TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı kadrosuna Fahriye Evcen katıldı. Fahriye Evcen bi hayli beğeni alan dizide ses getirecek bir kişiliği oynayacak. İnci yerine senaryo müdahil olan Evcen heyacanı gözlerden kaçmadı!

Masumlar Apartmanı kadro değişiyor!

Masumlar Apartmanı 2. sezonda sürpriz kadro geçişleri görünecek. İnci ve Han hikayesi ikiye ayrılacak. Lakin Han ve İnci birlikte diziden ayrılmış gösterilecek. Han ve İnci diziye er yada geç geri dönecek. Masumlar Apartmanı yeni hikayesiyle adeta rekor kıracak.

Masumlar Apartmanı sürprizler devam edecek!

Fahriye Evcen kadrosuna katılmasıyla birlikte yeni bir erkek başrol oyuncusu da aranıyor. Masumlar Apartmanı 2. sezonda yeni bir erkek başrol daha diziye dahil olacak. Han rolünden bağımsız bir hikayeyi işleyecek Fahriye Evcen kişiliği ismi Ceylan olacak. Ceylan ve sevgilisinin başından geçenler herkesi şaşırtacak.

Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor

Masumlar Apartmanı sezon finaliyle 8 Haziran salı akşamı ekranda yayınlanacak. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün