Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa

OGM Pictures imzası taşıyan Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı hikayesinden çevirilmiştir. Her salı Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat öyküsünü ifade etmektedir. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali ve Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki bölüm Esat’ın annesini olarak seyirci karşısına çıkacak olan oyuncuyu daha yakında zamandan tanıtacağız ve Masumlar Apartmanı Esat’ın annesi kimdir? Masumlar Apartmanı Esat’ın annesine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir?

Esat’ın annesi, Masumlar Apartmanı dizisine 36. bölümde dahil olacaktır. Yani önümüzdeki bölüm seyirci karşısına çıkacak olan Esat’ın annesinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Hepinizin bildiği gibi Gülben çocukluktan beri aşık olduğu Esat’a geçtiğimiz bölüm kavuşmuştu. Bunun üzerine diziye Esat’ın annesinin katılmasından dolayı, Gülben’le Esat’ın arasının bozulacağını ve annesinin Esat’a çok düşkün bir karakterde bulunacağını tahmin ediyoruz.Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi kim

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesini Kim Canlandırıyor?

Aldığı reytinglerle Salı gününü zirvede tamamlayan diziye 36. bölümde katılan Esat’ın annesine tecrübeli oyuncu Tülay Bursa hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda tecrübeli oyuncumuz Tülay Bursa’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Tülay Bursa kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Tülay Bursa Kimdir?

62 yaşındaki Usta oyuncumuz 1959 senesinde dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz ardından Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü kadrosuna girmiştir. Daha önce Trt Çocuk Saati programının bazı bölümlerini sunan Tülay Bursa, bunun yanı sıra seslendirme sanatçısıdır. Hala sivil toplum kuruluşları çalışmalarında görev alan tecrübeli oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2005 senesinde Ihlamurlar Altında dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve tiyatrodaki başarısıyla üç ödül alan Tülay Bursa, kamera karşısına en son 2015 senesinde Nermin kişiliğine hayat verdiği, Baba Candır dizisiyle geçmiştir. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Masumlar Apartmanı dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır.

Tülay Bursa Yer Aldığı Diziler

2005 Ihlamurlar Altında
2006 Erkekler Ağlamaz
2007 Asi
2011 Sırat
2012 Kalbim 4 Mevsim
2012 Umutsuz Ev Kadınları
2013 Aramızda Kalsın
2013 1 Erkek 1 Kadın
2015 Baba Candır
2021 Masumlar Apartmanı

Tülay Bursa Resmi İnstagram Hesabı

Usta oyuncumuz Tülay Bursa’nın, instagram, twitter gibi herhangi bir sosyal platform hesabı bulunmamaktadır. Instagram da oyuncumuz adına açılmış birkaç hesap mevcuttur fakat bu hesaplar sahtedir ve Tülay Bursa kullanmamaktadır.

Tülay Bursa Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

62 yaşındaki tecrübeli oyuncumuz Tülay Bursa halen evli değildir. Tülay Bursa, önceden kendi gibi tiyatro sanatçısı olan meslektaşı Levent Ülgen ile evlenmiştir ve çift 2001 senesinde kızları Eris Ülgen’i kucaklarına almıştır. Lakin çift bir süre evli kaldıktan sonra anlaşılmış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Tülay Bursa’nın şimdilerde ise yaşamında birinden biri yoktur.

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi – Tülay Bursa Kıyafetleri

Trt’nin reyting birincisi Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan usta oyuncumuz bundan sonra her Salı ekranlarda olacaktır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde üslubuyla dikkat çeken tecrübeli oyuncumuz Tülay Bursa’nın özel yaşamında ve Masumlar Apartmanı dizisinde giydiği, etek, pantolon, elbise, gömlek, tişört, kazak, hırka, yelek, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat bilgisi vererek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Esat’ın annesini ve Esat’ın annesini canlandıran usta oyuncumuz Tülay Bursa’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker