Diziler

Masumlar Apartmanı Han’ın bodruma bağladığı kişi kim?

Masumlar Apartmanı Han’ın bodruma bağladığı sürpriz isim sızdı! Kazan dairesinde sürpriz isim kim çıktı!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Han’ın bodruma bağladığı sürpriz isim sızdı! Kazan dairesinde sürpriz isim kim çıktı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Han’ın bodruma bağladığı sürpriz isim sızdı! Kazan dairesinde sürpriz isim kim çıktı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Han’ın bodruma bağladığı sürpriz isim sızdı! Kazan dairesinde sürpriz isim kim çıktı!

TRT 1 ekranlarında yayına giren Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın bodruma bağladığı kişi yaşandı! Yayına girdiği her salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı isminin hakkını vermiyor, dizide suç işleniyor iddialarıyla bir bölüm ekrana geldi. Lakin en fazla Han Kazan dairesine kimi bağladı? Masumlar Apartmanı bodruma bağladığı isim kim merak ediliyor!

Masumlar Apartmanı han Bodrum’a kimi bağladı!

Sosyal medya aracında birden çok teori üretildi! Han bodruma Esat’ı, Uygar’ı yada Perihan’ı bağladığı iddiaları vardı! Lakin dizinin ismi Masumlar olduğu için Esat’ın suç işlemeyeceği, kazan dairesine bir hayvan bağladığı iddia edilmişti. Lakin kitaptan edilen bilgiye göre kazan dairesinde sürpriz isim var!

Masumlar Apartmanı Han kimi kazan dairesine bağladı!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaşımı yaptığı Masumlar Apartmanı sır ortaya çıkmakta! Han’ın kazan dairesine bağladığı kişi o isimden başkası değil!

Masumlar Apartmanı Naci kazan dairesinde!

TRT 1 ekranların başka bir işi Manevra dizisinde başrol olarak giden ve şu aralar OGM Pictures ile anlaşma imzalamak üzere olan Naci diziye geri dönüyor! Kazan dairesinde kalan isim Naci’den başkası değil! Daha 2 hafta daha kazan dairesinde kimin kalacağı belli olmayacak fakat çıkacak isim şaşırtacak!

Tansel Öngel geri dönüyor!

Geçen hafta ilan365 okunan Tansen Öngel Masumlar Apartmanı dizisine geri dönüyor haberi gerçek oldu! Tansel Öngel, tüm ısrarlar sonrası teklifi kabul etti! Masumlar Apartmanı Naci kişiliğini canlandıran tAnsel Öngel diziye geri döndü!

Masumlar Apartmanı Esra ölecek mi?

Masumlar Apartmanı zindanda kim var sorusuna en fazla Esra yaklaştı! Lakin Esra biri bayılttı! Masumlar Apartmanı Esra öldü mü diziden çıkacak mı sorusu da yanıt buldu! Masumlar Apartmanı Esra diziye veda etmeyecek ve dizide kalacak!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün