Masumlar Apartmanı hayranlarını heycanlandıran haber! Bomba isim kadroya dahil edildi!

Masumlar Apartmanı takipçilerini heycanlandıran haber! Bomba isim kadroveyahil edildi!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı takipçilerini heycanlandıran haber! Bomba isim kadroveyahil edildi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı takipçilerini heycanlandıran haber! Bomba isim kadroveyahil edildi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı takipçilerini heycanlandıran haber! Bomba isim kadroveyahil edildi!

TRT 1 ekranların çok bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı bomba transfer! Yayına girdiği her salı akşamı rekorlar kıran Masumlar Apartmanı efsane isim geliyor! TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı hikayesi tüm hızıyla sürdürmekte!

Masumlar Apartmanı hayranlarına müjde!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaşımı yaptığı Masumlar Apartmanı dev isim geri dönüyor! Her salı akşamı TRT 1 ekranlarında rekor kırsa da rakipleri reytingleri artırarak sürdüği Masumlar Apartmanı dizi hayranları istedi, yapımcı teklifi kabul etti!

Masumlar Apartmanı dizisine geri dönüyor!

Masumlar Apartmanı dizisinin çok bi hayli beğeni alan kişiliği Naci geri dönüyor! Tansel Öngel oynadığı Masumlar Apartmanı dizisine Naci kişiliği geri dönüyor! Senaryo gereği Ankara’ya giden Naci, daha fazla dayanamadı ve Safiye’si geri dönüyor! Tansel Öngel bugün geldiği sette tekrardan diziye dahil oldu! Naci kişiliği ana kadroveyahil edilerek yoluna devam edecek!

Tangel Öngel yeniden Masumlar Apartmanı dizisinde!

TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı Tansel Öngel yeniden geri döndü. Sezon finaline yakın dönecek olan yıldız ismi OGM ikna etti. Özellikle EDHO reytingleri artırarak devam etmesi, Safiye ve Naci izlemeye doyamayan hayranların baskılarıyla diziye geri döndü!

Masumlar Apartmanı saati değişti!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte TRT 1 dizileri saat değiştiriyor! “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” programının Salı günü 18.30’da yayın yaşamına ekranlara gelecek olmasından dolayı TRT 1 dizileri saati değişti. İlk gün salı olması sebebiyle Ramazan, Masumlar Apartmanı saati 20 : 30 olarak belirlendi. Bu hafta Masumlar Apartmanı yeni bölüm 30 dakika erken yayına girecek fakat yeni bölüm 15 dakika gecikmeli olarak ekranlara gelecek!

Mavera çekimleri bitti geri dönüyor!

Tansel Öngel hayranları müjdeli bilgi geldi! Masumlar Apartmanı Naci kişiliğiyle rekorlar kıran Tansel Öngel, TRT’de Ramazan boyunca her akşam ekranlarda olacak. Mavera dizisinde Tansel Öngel Mahmud kişiliğine hayat verecek ve hergün ekranlarda olacak!

Ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisine Mavera son sahneleri çekilmesiyle Tansel Öngel fırtınası esecek!

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün