Diziler

Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu!

Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu!

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun başrolünde yer aldığ Masumlar Apartmanı dizisi sezon finalini bi hayli hüzünlü bir biçimde yaptı.

Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanan ayrılık gündeme bomba gibi düşmüştü. Masumlar Apartmanı dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah diziden ölerek ayrılmış ve bu ayrılık çok konuşulmuştu.

Diziden ayrılmak isteyen Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılık nedeni için çok fazla geri planda kaldığı bundan dolayı diziden ayrılmak istediği yazılmıştı. Farah Zeynep Abdullah’ın çok önceden diziden ayrılmak istediği de çıkan haberler içindeydı. Dizide çok fazla eleştirilen Farah Zeynep Abdullah artık dayanamayarak diziden ayrıldı ve İnci karkaterine veda etti. Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın oynadığı Safiye ve Gülben karkaterlerinin gölgesinde kalan İnci kişiliğini sonlandırmak isteyen Farah Zeynep yeni sezonda dizide olmayacak.

Dizide bunun yanı sıra İnci’nin ölüm sahnesinin de sosyal platformya sızdırılması büyük tartışmalara neden olmuştu.

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde İnci, hamile olduğunu öğrenir fakat Han’ın psikolojik poblemleri sebebiyle emin olamaz ve Han ile tartışarak arabayla çıkar. O sırada düşündükten sonra Han’ın iyi bir baba bulunacağına karar verir tam geri dönecekken bir kamyon arabaya çarpar.

Farah Zeynep Abdullah’ın her dizi ve filmde ölerek hemde hamile iken ölerek veda etmesi de sosyal platformda capslere meze olmuştu.

İNCİ YERİNE ECE GELİYOR!

Masumlar Aparmanı dizisine İnci’nin ölümü ile dağılan Han’ın gelecek sezonda kiminle göreceğiz merakı son buldu.

Daha önce de dizi ile adı anılan Ece Çeşmioğlu ile anlaşmaya varıldı. İlk başta Farah’a benzeriliği ile Han’ın takıtnı yapacağı bir karakter olacak olduğu söylentileri yayılmıştı.

Lakin gelen bilgilere göre Ece Çeşmioğlu’nun oynayacağı kişiliğin adı da Ece olacak fakat söylenidliği üzere Farah’a benzerliği ile alakası olamayacak. Oldukça sürpriz bir karkater olacak Ece kişiliği Han, Safiye ve Gülben’in yaşamına adeta patlamaya hazır bir bomba gibi düşecek.

Yani kulislerde konuşulanlara göre Ece kişiliği karanlık bir karkater olarak seyirci karşısına çıkacak. Bu yeni karakter ile diziye yeni bir heyecan gelmesi planlanırken bunun yanı sıra İnci karkaterinin devamı niteliğinin sağlanarak seyirciyi sıkmak istenmediği bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün