Diziler

Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu?

Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu?

Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat'ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli?

Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli?

Masumlar Apartmanı kitap özeti! TRT 1 ekranlarında yayına giren Masumlar Apartmanı bildiğiniz üzere kitaptan alıntı. Peki Masumlar Apartmanı kitabında İnci nasıl ölüyor? Masumlar Apartmanı kitap özeti sizlerle!

Masumlar Apartmanı kitabı adı ne?

Kırmızı Oda olduğu gibi Masumlar Apartmanı dizisi de DR Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi hikayesinden esinlenerek hazırlandı. Delikanlı Sadi, Binbir Gece masalları gibi Masumlar Apartmanı da Madalyonun içi kitabında yer alıyor.

Çöp Apartmanı kitabı Han yok!

Çöp Apartmanı olarak yayına giren kitapta dizi Masumlar Apartmanı oldu. Masumlar Apartmanı dizisinde Han diye biri yok, Safiye, Gülben ve kardeşleri Neriman kitapta yer alıyor. Lakin Han kitapta yer almıyor. 

Masumlar Apartmanı kitabı SAfiye sonu!

Masumlar Apartmanı dizisinde SAfiye psikoluğa giderek ağır ağır iyileşiyor ve takıntısı kalmıyor. Lakin kitapta asıl sürpriz Gülben’den geliyor!

Masumlar Apartmanı kitabı Gülben’in sonu!

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben’de Psikolog aracılığıyla iyileşiyor. Öyle ykaışıklı biriyle evlenen Gülben güzel bir hayatken Safiye sonu güzel olmaz ve Safiye Gülben’in çocuğuna bakar.

Masumlar Apartmanı kitabı İNci sonu!

Masumlar Apartmanı dizisi kitabında İnci kişiliği de yer almıyor. Radyoda program yapan İNci, dedesi Memduh ve kardeşi Efe Han için eklenen karakterler içinde.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci, Han, Memduh ve Ege kitaptan bağımsız diziden istediği gibi ayrılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün