Diziler

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı sezon finalinde ayrılıklar peş peşe geldi. Masumlar Apartmanı Naci diziden yine ayrıldı. Tansel Öngel oynadığı Naci kişiliği diziye veda etti! 2. kez ayrılan Masumlar Apartmanı Naci’i Tansel Öngel 2. sezonda olacak mı merak ediliyor!

Masumlar Apartmanı İnci sonrası Naci’de ayrıldı!

Sezon finaliyle ekranlara kitleyen Masumlar Apartmanı dizisinden Naci de ayrıldı. DAha önce bir kez daha giden Naci, ameliyat olmak için yurt dışına gitti. Safiye’nin uğurladığı Naci üzgün bir biçimde Masumlar Apartmanı dizisine veda etti! Lakin bu ayrılığın dönüşü olmayacak gibi görünmekte!

Tansel Öngel 2. kez Masumlar Apartmanı ayrıldı!

Masumlar Apartmanı sezon finalinde Tansel Öngel 2. kez diziden ayrıldı. Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı sezon finalinde diziden çıktı. Gelen bilgilere göre birden çok projenin gözdesi olan Tansel Öngel yeni sezonda başka bir çalışmada bulunacak.

Sen Çal Kapımı İkinci Sezon Başlıyor!

Sen Çal Kapımı İkinci Sezon Başlıyor!

Masumlar Apartmanı Naci 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci, kızı ve eski eşiyle birlikte diziden çıktı. Yapımcıdan öğrendiğimiz bilgilere göre Masumlar Apartmanı Naci kişiliği sona gelindi. Naci bir daha dönmemek üzere diziden çıktı.

Masumlar Apartmanı 2. sezonda Naci kişiliğinin olmayacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün