Diziler

Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya büyük destek

Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya büyük destek, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya büyük destek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya büyük destek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Safiye’si Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya büyük destek

Masumlar Apartmanı dizisinin bi hayli beğeni alan ismi Ezgi Mola’dan Neşenur Akkaya destek geldi! Yayına girdiği salı akşamları rekor kıran Ezgi Mola, yine sosyal platformdan sert bir tepki gösterdi. İşte Masumlar Apartmanı Safiye’nin isyanı!

Ezgi Mola isyan etti!

Kalp Yarası Dizisine Bomba Transfer! Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Kalp Yarası Dizisine Bomba Transfer! Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

“İster türbanını takar ister kısa şortuyla gezer! Bu “terbiyesizliği” -içimden geçenleri siz anlarsınız artık- iğrenç buluyorum, iğrenç. Sana ne kardeşim sana neee, istediğini giyecek, istediğini takacak ve sen saygı duymayı it gibi öğreneceksin! Yeter be!!!!” diyerek destek gösterdi.

Geçen hafta Twitter en fazla destek gören kişisi olan Ezgi Mola, toplumsal olaylarda kimseden çekinmeden Twitter üzerinden yazmaya sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün