Diziler

Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli?

Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Şennur kim? Esat’ın annesi Tülay Bursa kaç yaşında nereli?

TRT 1 ekranların en bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı Şennur kimdir? Masumlar Apartmanı Esat’ın annesi rolünü canlandıran Şennur hangi oyuncu oynuyor?

Masumlar Apartmanı Esat’ın annesi Şennur kim oynuyor

TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı Esat’ın annesi Şennur karakteri ile diziye müdahil olan kişiliği Tülay Bursa canlandırıyor!

Tülay Bursa kimdir? Nereli kaç yaşında?

1970 doğumlu Tülay Bursa, Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu. 1 Ocak doğumlu Oğlak Burcu Tülay Bursa, 7 yaşındaki girdiği Tiyatrodan ustalıkla çıktı.

Bir çok dizi film bulunan Bursa, seslendirme sanatçılığı yapıyor.

EDHO Fidanlık nerede? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor?

EDHO Fidanlık nerede? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor?

Tülay Bursa eşi ise Levent Ülgen’dir. Bir çok dizi ve filmde başrol oynayan Levent Ülgen’in eşi olan Tülay Bursa, 6 yıl aradan sonra setlere Masumlar Apartmanı dizisiyle döndü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün