Diziler

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri… Masumlar Apartmanı dizisi 2 Şubat salı akşamı yeni bölümünde Sezen Aksu’nun Affet şarkısı ilk kez çalıyor. Sezen Aksu’nun yeni şarkısını ilk kez Safiye ve Naci’nin geçmiş sahnelerinde izleyeceğiz. Sezen Aksu Masumlar Apartmanı’na özel bir şarkı hazırladı ve sürpriz yaparak yeni şarkısının ilk kez orada yayına girmesina izin verdi.

Masumlar Apartmanı Sezen Aksu Yeni Şarkısı Affet Sözleri

Masumlar Apartmanı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi hikayesinden esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde Sezen Aksu’nun yeni şarkısı Affet ilk kez çalıyor. Masumlar Apartmanı dizisi 2 şubat yeni bölümünde Safiye ve Naci’nin geçmiş sahnelerinde yeni şarkı dinleyeceğiz.

masumlar apartmani sezen aksu affet

Sezen Aksu’nun Affet Şarkısı Sözleri;
Senden öncedensi yok ki
Çoktan kaldırdım çatıya
Böyle bir saflık yok ki
Bakakaldım

Kimlerdensin nerelerdensin
Değmedi mi kir pas ellerine
Hayret

Aldım kör bıçağı elime
Kanata kanata suçumu kazıyorum
Sabret, sabret

Gelen vurdu, giden vurdu, ben de vurdum
Vururken rastlayınca kendime durdum
Büküldü gökyüzü, ayna oldu zaman
Ben o gün ilk defa şeffaf bir şey gördüm

Sezen Aksu’nun şarkıları Masumlar Apartmanı dizisi her bölümünde çalıyor. Özellikle Safiye ve Naci’nin lise dönemlerini anlatan sahnelerde, Naci’nin Safiye’ye kendini hatırlatmaya çalıştığı sahnelerde, klarnet çaldığı sahnede Sezen Aksu’nun müthiş şarkıları çaldı. Bu şarkıların en yenisini Masumlar Apartmanı dizisine özel olarak dinleyeceğiz.

Masumlar Apartmanı dizisi 2 Şubat yeni bölümünde Sezen Aksu’nun yeni yazıp seslendirdiği şarkısı Affet ilk kez Masumlar Apartmanı dizisinde çalacak. Sezen Aksu’nun yeni şarkısı Affet şarkısı kelimeleri ve videosunu konumuza ekleyerek siz değerli okurlarımıza dinletmek istiyoruz. Sezen Aksu’nun Affet şarkısını ilk kez Masumlar Apartmanı’nda sonra bu yazımızda dinleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmani dizisi sezen aksu affet sarkisi sozleri

Masumlar Apartmanı Naci ve Safiye Sahnesinde Çalan Sezen Aksu Şarkısı

Naci ve Safiye aşkı Masumlar Apartmanı dizisinin en heyecanlı sahnelerini oluşturuyor. Naci Safiye’yi geri kazanmak için kaldığı apartın duvarına projeksiyon ile bir yansıtma kısa film hazırlar. Apartın duvarına yansıyan bu görüntülerde Naci ve Safiye’nin en mutlu anları mevcuttur. Naci ve Safiye’nin bu gençlik sahnelerinin anlatıldığı bölümde Sezen Aksu yeni şarkısı Affet’te ilk kez çalacak.

masumlar apartmani dizisi sezen aksu affet sarkisi sozleri video (1)

Naci Safiye için hazırladığı bu filmi Safiye ile birlikte tüm ailesi izliyor. Bu sefer Safiye’nin kalbi yumuşuyor. Safiye merdivenlerden inerek Naci’ye dışarı çıkalım mı diyor. Safiye seneler sonra evden çıkmak istiyor. Hem de ilk ve son aşkı ile. Bakalım Safiye’nin iyileşmesi için bu bir adım olacak mı? Naci ve Safiye’nin aşkını nasıl buluyorsunuz? Safiye iyi olur mu sizce? Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde çalan Sezen Aksu’nun yeni şarkısı Affet’i beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu