Diziler

Masumlar Apartmanı şok ayrılık! İnci ölerek diziden ayrıldı! Yerine bomba isim geliyor

Masumlar Apartmanı şok ayrılık! İnci ölerek diziden ayrıldı! Yerine bomba isim geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı şok ayrılık! İnci ölerek diziden ayrıldı! Yerine bomba isim geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı şok ayrılık! İnci ölerek diziden ayrıldı! Yerine bomba isim geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı şok ayrılık! İnci ölerek diziden ayrıldı! Yerine bomba isim geliyor

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar apartmanı şok ayrılık! Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrıldı! Masumlar Apartmanı kaza sahnesiyle ünlü isim diziye veda etti!

Masumlar Apartmanı İnci öldü mü?

Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı?

Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah neden diziden çıktı?

Ekranlara geldiği Salı akşamları rekorlar kıran Masumlar Apartmanı dizisinde İnci ölerek diziden ayrıldı. Geçirdiği kaza sonrası Han’ın kollarında yaşama tutunmaya çalışan İNci, trafik kazası sonrası diziden ayrıldı. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci ölerek diziye veda etti. Anne olamadım kelimeleri tüm ekran başındakileri ağlatmaya yetti!

Farah Zeynep Abdullah diziden neden çıktı?

Kitapta yer almayan İnci ve Han kişiliğine üzen veda gerçekleşti. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci kişiliği sıkıldığı için diziden çıkmak istedi. Yapım şirketi ilk etapta istemese de kabul etmek zorunda kaldı. Farah Zeynep Abdullah kendi isteğiyle diziye veda etti!

Farah Zeynep Abdullah geri dönecek mi?

Daha önce dönmesi kesinleşen ve 2. sezonda yer alması beklenen ve kazanın rüya olduğu haberleri sonrası İnci’nin menajerinden açıklama geldi. Farah Zeynep abdullah 2. sezonda yer almayacak. Bu akşamla birlikte diziden tamamen çıktı. Hem kanala hem yapım ekibimize teşekkür ederiz diyerek Masumlar Apartmanı İnci ölümünü onayladı!

Yerine bomba isim geliyor!

Masumlar Apartmanı İnci ölümü sonrası yeni sezon merakla bekleniyor. Masumlar Apartmanı yeni sezonda Farah Zeynep Abdullah yerine Fahriye Evcen diziye dahil oluyor. Fahriye Evcen sürpriz bir rolle Han’ın yeni sevgilisi olarak karşımıza çıkacağı bilgisine ulaşıldı!

Masumlar Apartmanı 2. sezon olacak mı?

Bu akşam sezon finali yapan Masumlar Apartmanı 2. sezon olacak. Masumlar Apartmanı 2. sezonuyla Eylül ayında TRT 1’de ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün