Diziler

Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor

Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor

TRT 1 ekranlarında yayına giren, başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Birkan Sokullu gibi yıldız isimlerin olduğu Farah Zeynep Abdullah ayrıldığı Masumlar Apartmanı dizisinde aşk sürprizi iddiası ortalığı karıştırdı. Sürpriz aşk sonrası ünlü isimler boşanıyor!

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar boşanıyor!

TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisinde Gülben kişiliğini oynayan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar boşanıyor. Kimisi bu hafta derken kimisi 1 hafta önce boşandığını iddia ediyor. Merve Dizdar ve Gürhan altundaşar içinde boşanma sonrası kritik aşk iddiaları buluşmalarla güçleniyor!

Merve Dizdar yalanladı fakat..

TRT 1 Gülben kişiliği sonrası Kırmızı Oda dizisine de katılan Merve Dizdar adeta şok etti! Merve Dizdar, sosyal platform adresinden yaptığı paylaşım ile yaptıkları çelişti. İlk olarak Çok Güzel Hareketler 2 herkesi silen Merve Dizdar, yaptığı açıklamalayla şok etti!

Sosyal medya adresinden aldatma yok diyen Merve Dizdar destek ve yanıt ise eski eşi Gürhan altundaşar’dan geldi!

Gürhan Altundaşar ayrılık açıklaması yaptı!

Merve Dizdar hemen ardından Gürhan altundaşar’da bir açıklama yaparak evliliğinin bittiğini açıkladı. Çok bi hayli beğeni alan ikili ayrılığın perde arkası ve aldatma var mı soruları bununla birlikte geldi. Gürhan Altundaşar bir diğer şok ise Çok Güzel Hareketler 2 programında geldi. Gürhan aLtundaşar Çok Güzel Hareketler 2 programında ayrılarak çok sevdiği iki şeyden ayrıldı!

Masumlar Apartmanı aşk sürprizi iddiası!

Merve Dizdar ve Gürhan altundaşar aşkı bitmesinin sebebi ise Masumlar Apartmanı dizisi gösterildi. Masumlar Apartmanı dizisinde başrolü oynayan Merve Dizdar dizide sevgilisi karakteri ile Esat kişiliğiyle aşk yaşadığı iddia edildi. Masumlar Apartmanı Esat ve Gülben kişiliği yakayı ele verdi iddia edildi!

Merve Dizdar ve Uğur Uzunel aşk mı yaşıyor?

Masumlar Apartmanı Gülben ve Esat’ı buluştu ortalık karıştı. Masumlar Apartmanı Esat’ı Uğur Uzunel ve Gülben’i Merve Dizdar gün Moda’da görüştü. Merve Dizdar ve Uğur Uzunel aşk mı yaşıyor Gürhan Altundaşar aldatıldı mı net bir bilgi yok. Merve Dizdar ve Uğur Uzunel arkadaş mı merak konusu olurken bir bomba daha geldi.

Geçen hafta karaköyde birliktelermiş!

Geçen hafta boşanmadan sonra ise Merve Dizdar ve Uğur Uzunel bu sefer karaköyde bir mekanda görüldü. Orada ise yanlarında Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan olduğu bilgisine ulaşıldı.

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

Masumlar Apartmanı Esat ve Gülben sevgili mi arkadaş mı?

Şimdi Masumlar Apartmanı Esat’u Uğur Uzunel ve Gülben’i Merve Dizdar sevgili mi arkadaş mı sorusu yanıt arayacak. Lakin birden çok yakın çevreleri Merve Dizdar ve Uğur Uzunel arkadaşlığı aşka dönüştü boşanma nedenleri olarak gösterildi.

Gürhan altundaşar ve Merve Dizdar halen fotoğrafları silmediği ve arkadaş kaldıklarını açıklamıştı. Fotoğraflar kaldırılacak mı Gürhan Altundaşar ve Merve Dizdar barışır mı merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün