Diziler

Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı?

Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı?

TRT ekranlarında Ramazan ayı boyunca her gün yayına girmesi beklenen mavera dizisi 7 Mayıs cuma günü final bölümü ile ekrana geldi. İzleyiciler mavera dizisinde final yazısını görünce birden şaşırdı ve Ramazan ayı boyunca devam etmesini bekledikleri Mavera dizisinin erken final nedenini araştırmaya sorusuna yanıt vermek istiyoruz.

Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı?

Son günlerde Mavera dizisi ile alakalı gelişmeler çok bi hayli hızlı oldu. Atıf ve Dübeys önce obaya saldırdı ve Hace’nin en sevdikleri insanları öldürdü. Sonra ise Aytolu kaçırılmış ve aklına Haceyi öldürmesi için türlü işkenceler yapılmıştı. Tüm bu gelişmeler ardından Atıf ve Dübeysin Bağdatı ele geçirmek için büyük bir savaş hazırlığı yapması ve Hace ile mücadele etmesi gerekiyordu. Lakin dizinin 7 Mayıs cuma yayına giren bölümünde final yazması herkesi şok etti.

Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı? sorusuna verilecek mantıklı bir yanıt arıyoruz ama şuan için bulamadık.. Hace ile Dübeys büyük bir savaş verecek ve Bağdat halkının Dübeyse iyi bir ders vermesi gerekiyordu. Lakin erken final yapması izleyen binlerce kişiyi üzdü. Peki Mavera dizisinin son reytingleri nasıldı?

Mavera dizisinin son reytingleri nasıldı?

Mavera dizisi Ramazan ayının ilk günlerinde bi hayli iyi izlenme oranları almış ve totalde 3-4 arası alınan reytingler dizinin bi hayli kuvvetli ve iyi bir kadroya sahip olduğunu göstermişti. Macera dizisinin son reytingleri ise 2 civarında gelmekte idi. Lakin bu reytingler Mavera dizisi neden bitti erken final yaptı? sorusunun cevabı olamaz. Bir politika değişikliği yahut dizinin yarıda bitirilmesini gerektirecek nasıl bir durum var bilen tahmin eden varsa aşağı yazabilir.. Mavera dizisi oyuncularını merak edenler aşağıdaki linkten görebilirler.

Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Hoca Ahmed Yesevi- Trt1)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün