Bilgi

MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı

MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı, arayışı içine giren okurlarımız için MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla 18 haziran 2021 güne dijital karneler ulaşıme açıldı. Karnelerin dağıtılması ile birlikte şimdi gözler telafi eğitim hayatına çevrildi. Telafi eğitimi boyunca gönüllülük esasına göre öğretmenler öğrenciler ve velilere yönelik faaliyetler gerçekleştirilecek. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı telafide ben de varım başvuru ekranını açtı. Peki telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? Telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı ayrıntı kısmı haberimizin detay kısmında…

MEB telafide ben de varım başvurusu nasıl yapılır? 18 Haziran 2021 günü dijital Karnelerin ulaşımi açılması ile birlikte öğrenciler ve öğretmenler için telafi eğitimi süreci başladı. Telafi eğitimi sırasında sosyal, fiziksel, duygusal, akademik gelişim ve özel eğitim alanı olmak üzere farklı alanlarda eğitim verilecek. Telafi eğitimi ile öğrencilerin yeniden yüz yüze eğitime adapte olması hedefleniyor. Peki telafi de ben de varım başvurusu nasıl yapılır? MEB telafide ben de varım öğrenci ve öğretmen başvuru ekranı ayrıntı kısmı haberimizin detay kısmında…

meb-telafide-ben-de-varim-basvurusu-nasil-yapilir-telafide-ben-de

TELAFİDE BEN DE VARIM NEDİR NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzası ile 81 ile gönderilen yazıda 5 Temmuz 31 Ağustos tarihleri içinde telafi de ben de varım yaz uygulamasının başlayacağı açıklamaldu. Bakan Selçuk aracılığıyla hazırlanan yazıda telafi programının uygulama esaslarına yer verildi. 5 Temmuz 31 Ağustos tarihleri içinde yapılacak olan eğitim faaliyetlerine katılmak isteyen öğrencilerin velileri izin belgeleri ile birlikte faaliyetin açıldığı okula başvuru yapacak. Öğrenci öğretmen ve veliler başvuru kabul edilmesi durumunda faaliyeti açan okul müdürlükleri aracılığıyla bilgilendirilecek. Başvuru yapılan Grupta eğitim faaliyetinin açılabilmesi için en az 12 kişilik öğrenci olması gerekiyor. Özel eğitim öğrencilerine yönelik açılacak olan gruplarda yaş sınırlaması veya sayı sınırlaması yer almıyor. Telafi de ben de varım eğitim hayatına katılmak isteyen öğrencilerin https://telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

TELAFİ DE BEN DE VARIM BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTECEK?

Telafide ben de varım başvuru işlemleri 21 Haziran 2 Temmuz 2021 tarihleri içinde alınacak. 5 Temmuz 31 Ağustos 2021 tarihleri içinde Türkiye genelinde yaşanacak olan yaz uygulamaları Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında eğitim müdürlükleri aracılığıyla valiliklerin koordinasyonunda yaşanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün