Biyografi

Mehmet Coşkundeniz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Mehmet Coşkundeniz kimdir?, Mehmet Coşkundeniz kaç yaşında?, Mehmet Coşkundeniz evi nerede?, Mehmet Coşkundeniz nerelidir? Mehmet Coşkundeniz ev adresi?, Mehmet Coşkundeniz kaç yaşında?, Mehmet Coşkundeniz nerede oturuyor?, Mehmet Coşkundeniz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Mehmet Coşkundeniz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 26.Şubat.1966 senesinde doğan Mehmet Coşkundeniz şu an için 55 yaşında ve Balık burcundandır. Mehmet Coşkundeniz doğum yeri ise Mersin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise GazeteciYazar olarak devam ettirmektedir.

Mehmet Coşkundeniz Kimdir? – Mehmet Coşkundeniz Evi Nerede? – Mehmet Coşkundeniz Nerede Oturuyor?

Mehmet Coşkundeniz Kimdir?, evi nerede?

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Mehmet Coşkundeniz, 26 Şubat 1966 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Üniversiteye gidene kadar Mersin’de yaşadı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1987 senesinde Güneş gazetesinde stajyer muhabir olarak gazeteciliğe başladı. Ardından polis muhabirliğine terfi etti. Çeşitli gazetelerde muhabirlik yaptıktan sonra 1994’te televizyonculuğu denedi. Çalıştığı programlarda muhabirlik, metin yazarlığı, yönetmen yardımcılığı yaptı.

1995 senesinde tekrar gazeteciliğe dönerek Posta gazetesinde gece sorumlusu olarak işe başladı. 1997’de aynı gazetenin haber müdürü oldu. Halen bu görevini sürdürüyor. 1999 senesinin başında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazıları yayımlamaya başladı. Yazılarında aşkı, sevgiyi ele aldı. Yazılar kısa bir sürede büyük ilgi çekince “Aşk Doktoru” sayfasını hazırlamaya başladı. Bu sayfada aşkın her haline değindi, okuyucuların sorularını yanıtladı ve bu sayede Aşk Doktoru unvanını kullanmaya başladı. Gazetedeki yazıların sonrasında Aşk Doktoru radyoya taşındı, 2003 Nisan – 2004 Haziran tarihleri içerisinde yine Aşk Doktoru adı ile Radyo D’de program yaptı.

Köşe yazılarını derlediği “Aşk Bize Yakıştı” adlı ilk kitabı Mart 2003’te yayımlandı ve büyük ilgi gördü. “Sen Git Aşk Bana Kalsın” Eylül 2004’te yayımlandı. İlk baskısı birinci hafta tükendi. Yazarın diğer kitapları “Aşk Yakalar Seni”, “Seni Seviyorum Çünkü”, “Bana Bir Aşk Borçlusun”, “Aldatan Kadınlar Anlatıyor” olarak devam etti.

Türkiye’nin Aşk Doktoru olan Mehmet Coşkundeniz, Yeni Başlayanlar İçin Aşk hususundan, ilk buluşma tüyoları ile kadınları etkileme yollarına kadar birden fazla hususta seyircilerden gelen soruları tüm açıklığı ile UZMANTV’de yanıtlamaktadır.

Mehmet Coşkundeniz’in yazıp paylaştığı 17 kitap bulunmaktadır.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, 2013 yılı Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

Daha önce iki kere evlenip boşanan Mehmet Coşkundeniz, 2008 senesinde Derya Özel ile evlendi. Derin ve Mavi adlarında ikiz kız çocuğuna sahiptir.

Kitapları :
– Aşk ve Kül
– Alev Alev Aşk
– Aşk Uykusu
– Aşkın El Kitabı
– Beni Bir Tek `Aşk` Aldatmadı
– Sevgiliye
– Ve Kadınlar… Ve Erkekler… Ve Aşk…
– Bana Bir Aşk Borçlusun
– Aşk Yakalar Seni
– Aşk Bize Yakıştı
– Sen Git Aşk Bana Kalsın
– Aşk Buldu Bizi
– Aldatan Kadınlar Anlatıyor
– İhbar Ediyorum Yüreğimi Sana
– Sensiz Olmaz Çünkü…
– Nasıl Yakaladım: Aldatılan Kadınlar Anlatıyor
– Seni Seviyorum Çünkü…

Filmleri ve Dizileri :
2011 – Bul Beni (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün