Biyografi

Mehmet Gür Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Mehmet Gür kimdir?, Mehmet Gür kaç yaşında?, Mehmet Gür evi nerede?, Mehmet Gür nerelidir? Mehmet Gür ev adresi?, Mehmet Gür kaç yaşında?, Mehmet Gür nerede oturuyor?, Mehmet Gür nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Mehmet Gür hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. senesinde doğan Mehmet Gür şu an için yaşında ve burcundandır. Mehmet Gür doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Mehmet Gür Kimdir? – Mehmet Gür Evi Nerede? – Mehmet Gür Nerede Oturuyor?

Mehmet Gür Kimdir?, evi nerede?

Ortadoğu Grup adlı şirketin Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Mehmet Gür, İstanbul’da doğmuştur.

Mehmet Gür, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kasımpaşa’dan çocukluk arkadaşıdır.

Mehmet Gür, 1981 senesinde inşaat ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren Ortadoğu Grup adlı şirketini kurdu. Şirket, ilk kurulduğu senelerda ülkeler arası taşımacılık ve inşaat alanlarında faaliyet gösterdi, fakat daha sonra sağlıktan lojistiğe, enerjiden inşaata, gıdadan dış ticarete ve hatta çevre teknolojilerine kadar sayısız alanda hizmet faaliyet gösterdi. İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerinde bulunan Mehmet Gür bir dönem Memorial Hastanesi’nin sahipleri içerisindeydı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın “ortağımız” dediği İşadamı Mehmet Gür, İstanbul Kısıklı’da 2005 senesinde 1,5 milyon dolar değerinde yan yana havuzlu iki villayı Recep Tayyip Erdoğan’a satmıştı.

Bilal Erdoğan amcası Mustafa Erdoğan ve eniştesi Ziya İlgen ile beraber kurdukları BMZ adlı şirket, 11 Eylül2013 tarihinde Mehmet Gür ile de ortak olup “Ortadoğu Proje Geliştirme İnşaat Sanayi ve Ticaret” adlı yeni bir şirket kurdu.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün