Biyografi

Melih Özkaya Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Melih Özkaya kimdir?, Melih Özkaya kaç yaşında?, Melih Özkaya evi nerede?, Melih Özkaya nerelidir? Melih Özkaya ev adresi?, Melih Özkaya kaç yaşında?, Melih Özkaya nerede oturuyor?, Melih Özkaya nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Melih Özkaya hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1988 senesinde doğan Melih Özkaya şu an için 33 yaşında ve burcundandır. Melih Özkaya doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sporcu olarak devam ettirmektedir.

Melih Özkaya Kimdir? – Melih Özkaya Evi Nerede? – Melih Özkaya Nerede Oturuyor?

Melih Özkaya Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Melih Özkaya, 1988 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Babası “Var Mısın Yok Musun” yarışmacılarından Metin Özkaya‘dır. Annesi Münevver ve kızkardeşi Melis ile İstanbul’da yaşamaktadır. Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunudur. Profesyonel voleybol yaşamının bunun yanında 2011 senesinde oyunculuk eğitimi de aldı.

Melih Özkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi alt yapısında voleybol hayatına adım atmış ve 8 sene bu takımda forma giymiştir. Ardından Tokat Plevne, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve Adana BYZ Algomed Spor voleybol takımlarında forma giymiştir. En son Hatay Payas Belediyespor voleybol takımında forma giydi.

Melih Özkaya, oyunculuk kariyerine 2011 senesinde kamera önü eğitimi alarak başladı. 2012 senesinde Yer Gök Aşk dizisinin üçüncü sezonunda rol aldı.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” müsabakasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” müsabakasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Melih Özkaya, 8 Mart 2018 tarihinde yarışmalar esnasında belinden yaralı olarak kurtulduğı için yarışmaya devam edemeyecek duruma gelip doktor tarafından yarışamaz raporu verildiğinden diskalifiye olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Yer Gök Aşk 3. Sezon (Konuk oyuncu) (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün