Biyografi

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Evi Nerede?

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? – Melisa Aslı Pamuk Evi Nerede? – Melisa Aslı Pamuk Nereli?

Melisa Aslı Pamuk kimdir?, Melisa Aslı Pamuk kaç yaşında?, Melisa Aslı Pamuk evi nerede?, Melisa Aslı Pamuk nerelidir? Melisa Aslı Pamuk ev adresi?, Melisa Aslı Pamuk kaç yaşında?, Melisa Aslı Pamuk nerede oturuyor?, Melisa Aslı Pamuk nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Melisa Aslı Pamuk hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 14.Nisan.1991 senesinde doğan Melisa Aslı Pamuk şu an için 30 yaşında ve Koç burcundandır. Melisa Aslı Pamuk doğum yeri ise Haarlem, Hollanda olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?, evi nerede?

Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda, Haarlem’de doğmuştur. Esasen İskendurun’ludur. Kendisi İstanbul’da olmakla beraber ailesi hala Hollanda’da yaşamaktadır. Türk kökenli olup Hollanda vatandaşıdır. 14 yaşında iken modelliğe başladı. Amsterdam Üniversitesinde Psikoloji eğitimi öğrencisi iken güzellik yarışmaları yüzünden okulu dondurdu.

2009 senesinde Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını aldı.

Tatil için geldiği İstanbul’da rastlantı sonucu Miss Turkey’e başvurması neticesinde 3 Haziran 2011 tarihinde yapılan Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasının birincisi olmuştur. Ardından Türkiye’yi 2011 senesinin eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde gerçekleştirilen Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil etti.

Melisa Aslı Pamuk, Türkçe, İngilizce, Flemenkçe (Hollandaca), Almanca ve orta düzeyde Fransızca konuşabilmektedir. 1,79 m boyunda olan Melisa Aslı Pamuk’un hobileri içerisinde; mankenlik, kitap okumak, yağlı boya resimleri yapmak ve dans etmek mevcuttur.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri aldı.

2012 senesinde senaristi Şafak Sezer olan “G.D.O. Karakedi” adlı sinema filminde Şafak Sezer ile başrolde oynamıştır.

2014 senesinde başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin İstanbul zamanında kadroya dahil oldu.

2014 senesinde Tomris Giritlioğlu’nun hazırladığı “Her Sevda Bir Veda” adlı dizide Nik Xhelilaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Cemal Hünal ile beraber oynadı.

Ekim 2015 ayında Star TV’de gösterilmeye başlayan, yönetmenliğini Hilal Saral‘ın yaptığı başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün oynadığı “Kara Sevda” adlı dizide Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk, Kaan Urgancıoğlu, Burak Sergen, Kürşat Alnıaçık da oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Kara Sevda (Asu) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Zeynep) (TV Dizisi)
2014 – Her Sevda Bir Veda (Azade) (TV Dizisi)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Ayşe) (TV Dizisi)
2012 – G.D.O. Karakedi (Elmas) (Sinema Filmi)
2012 – 2013 – Yer Gök Aşk (TV Dizisi)
2004 – Dat zit wel snor (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün