Diziler

Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Melisa Aslı Pamuk Kimdir?, arayışı içine giren okurlarımız için Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Melisa Aslı Pamuk Kimdir? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Melisa Aslı Pamuk Kimdir? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda Dizisine Dahil Oldu! Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından alıntılama olan, TV 8 ekranlarında her cuma  yayına giren, yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu, konusu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Verda Pars aracılığıyla kaleme alınan ve yapımını Onur Güvenatam’ın üstüne aldığı Kırmızı Oda yeni oyuncularla çiçeği burnunda hikayelere sürdürmekte.

Melisa Aslı Pamuk Kırmızı Oda’da!

Cuma günlerinin popüler dizisi Kırmızı Oda’ya tecrübeli oyuncu Melisa Aslı Pamuk dahil oluyor. Hikayesi ile seyirci şok edecek. Başından çok kötü olaylar geçen bir kadının çocukluk senelerında yaşadığı travmaları hayat verecek.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 Hollanda Haarlem doğumludur. Aslı Pamuk 1.76 metre boyunda 58 kilo ve Koç burcudur. Esasen Türk kökenli olan Pamuk, Amsterdam Üniversitesi Psikoloji bölümünde okurken Türkiye’ye kesin dönüş yapması sonucu okulunu tamamlayamamıştır. Melisa Aslı Pamuk, 2011 senesinde tertip edilen Miss Turkey müsabakasında birinci olmuştur.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri alan Melisa Aslı Pamuk’un oyunculuk kariyeri Her Sevda Bir Veda dizisi ile başlamıştır.  Ardından Yer Gök Aşk, Kurt Seyit ve Şura ile devam etmiş ve Kara Sevda dizisindeki başarılı sergilediği güçle aranan oyuncular içindeki yerini almıştır.

Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardan oluşmaktadır

  • Çarpışma
  • Kara Sevda
  • Her Sevda Bir Veda
  • Kurt Seyit ve Şura
  • Ulan İstanbul
  • Yer Gök Aşk
  •  G.D.O. Kara Kedi
  •  Det Zit Wel Snor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün