Biyografi

Melisa Şahin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Melisa Şahin kimdir?, Melisa Şahin kaç yaşında?, Melisa Şahin evi nerede?, Melisa Şahin nerelidir? Melisa Şahin ev adresi?, Melisa Şahin kaç yaşında?, Melisa Şahin nerede oturuyor?, Melisa Şahin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Melisa Şahin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1989 senesinde doğan Melisa Şahin şu an için 32 yaşında ve burcundandır. Melisa Şahin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Melisa Şahin Kimdir? – Melisa Şahin Evi Nerede? – Melisa Şahin Nerede Oturuyor?

Melisa Şahin Kimdir?, evi nerede?

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.

Melisa Şahin, 1989 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Sunuculuk ve mankenlik yapmakta olan Melisa Şahin, ayda ortalama 10 bin liralık alışveriş yaparmış. Yarışmayı kazanırsa kazandığı parayla sokak hayvanlarına yardım edeceğini söyleyen Melisa Şahin’in 3 köpeği için de bir bakıcısı varmış.

1,78 cm boyunda ve 55 kilo olan Melisa Şahin, binicilik sporu ile uğraşıyor ve İngilizce, İtalyanca ve Korece biliyor. 2013 senesinin son haftasında İstanbul’da gerçekleştirilen Model Of Turkey Yarışması’nda 3. Oldu.

Melisa Şahin’in adı bir dönem ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile anılmıştı.

Melisa Şahin’in sunumuyla Kanal t ekranlarında her Pazar 13:15’te “Melisa ve Moda” adlı programı sundu.

Melisa Şahin, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstüne aldığı programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Nazlı Hamarat, Arife Deniz ile yarışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün