Fragmanlar

Menajerimi Ara 23.Bölüm 2. Fragmanı izle

Menajerimi Ara 23.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Menajerimi Ara bu hafta yayına girecek mı?

Menajerimi Ara 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Menajerimi Ara dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 31 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır. Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur. Çınar’ın bundan öncekilerde Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin anlaşma ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la alakalı araştırmalarına devam eder. Çınar öte yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar’ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu