Menajerimi Ara 25.Bölüm Önizleme izle

Menajerimi Ara 25.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Menajerimi Ara bu hafta yayına girecek mı?

Menajerimi Ara 25.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Menajerimi Ara dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 14 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Yaklaşan ‘Sevgililer Günü’, Barış ve Dicle’nin aşkına yeni heyecanlar katar. Ancak ne yazık ki ‘Sevgililer Günü’ ajanstaki herkes için mutlu bir gün değildir. Uyumlu bir çift olan oyuncuları bir reklamda oynamak üzereyken ayrılan Kıraç ve Feris, onları barıştırmak için ellerinden geleni yaparken kendi özel yaşamları boyunca bu kadar şanslı olmayacaklardır. Feris’in Serkan’ın evli olduğunu öğrenmesiyle büyük bir karar vermesi gerekirken, Kıraç da Mayda’yla kaderlerini belirleyecek son adımı atar. Çınar ise Jülide’ye yaptığı hatadan sonra Serdar Ortaç’la birlikte depresyona girmiştir. Bütün ekip Peride’nin gerçekleştirdiği tekler partisinde biraz olsun moral bulmak üzereyken Dicle ve Barış’ın fotoğraflarının herkes tarafından görülmesi hadiseleri yine içinden çıkılmaz bir hale sokar.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/vH5d5c4PSmo” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker