Fragmanlar

Menajerimi Ara 27.Bölüm Fragmanı izle

Menajerimi Ara 27.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Barış Falay ve Canan Ergüder gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Menajerimi Ara bu hafta yayına girecek mı?

Menajerimi Ara 27.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. STAR TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Menajerimi Ara dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 28 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Dicle ve Barış’ın ilişkisinin belli olmasıyla EGO’daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler. Dicle ise İrem Derici’nin özel yaşamında yaşadığı sorunlarla alakalı ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş yaşamında yeni bir sayfa açar. Serkan çok mühim bir hususta Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/H2VjCS2ky7Y” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün