Diziler

Menajerimi Ara Dizisinde Kötü Haber! Canan Ergüder Kanser Haberini Doğruladı Veda Mesajı Paylaştı!

Menajerimi Ara Dizisinde Kötü Haber! Canan Ergüder Kanser Haberini Doğruladı Veda Mesajı Paylaştı!, arayışı içine giren okurlarımız için Menajerimi Ara Dizisinde Kötü Haber! Canan Ergüder Kanser Haberini Doğruladı Veda Mesajı Paylaştı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Menajerimi Ara Dizisinde Kötü Haber! Canan Ergüder Kanser Haberini Doğruladı Veda Mesajı Paylaştı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara Dizisinde Kötü Haber! Canan Ergüder Kanser Haberini Doğruladı Veda Mesajı Paylaştı!

Star Tv’de yayına giren Menajerimi Ara dizisinden kötü bilgi geldi. Kulislerde konuşulan iddia gerçek çıktı. Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncusu Canan Ergüder meme kanserine yakayı ele verdiğı haberlerin doğruladı ve veda mesajı paylaşımı yaptı.

Menajerimi Ara dizisinin Feris’i Canan Ergüder meme kanserine yakayı ele verdiğı haberlerini doğruladı. Canan Ergüder paylaşımı yaptığı sosyal platform paylaşımında duygusal anlar yaşattı ve takipçilerini hüzne boğdu. Başarılı oyuncu Canan Ergüder’in diziden ayrılacağı haberleri ortaya atılmış fakat netlik kazanmamıştı.

Canan Ergüder az önce yaptığı sosyal platform paylaşımında çıkan haberleri doğruladı ve tedavi süreci için diziden ayrılacağını açıkladı. Menajerimi Ara dizisinde oynadığı Feris kişiliği ile büyük büyük alkış alan tecrübeli oyuncu Canan Ergüder yaptığı paylaşımda “Sevgili dostlarım, hayranlarım” diyerek seslendi.

Canan Ergüder yaptığı paylaşımda Menajerimi Ara dizisinde son 3 bölümünde bulunacağını açıkladı ve tedavi sürecine başlayacağını dile getirdi.

Behzat Ç’de Savcı Esra, Güllerin Dikeni adlı dizide Gülfem kişiliği ile akıllara kazanan tecrübeli oyuncu Canan Ergüder’e çok sayıda destek mesajı atılarak moral verildi.

Cana Ergüder’in yaptığı duygusal paylaşım şu biçimde;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün