Diziler

Menajerimi Ara Feris Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Canan Ergüder

Menajerimi Ara Feris Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Canan Ergüder, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Menajerimi Ara Feris Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Canan Ergüder, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Menajerimi Ara Feris Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Canan Ergüder ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Menajerimi Ara Feris Neden Yok Ayrıldı mı Çıktı mı? Canan Ergüder

Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisi şok bir oyuncu ayrılığına uğradı. Yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın konusunu ise Ekin Atalar’ın kaleme almış olduğu dram ve komedi türündeki Menajerimi Ara dizisinde en bi hayli beğeni alan karakterlerden bir tanesi olan Feris kişiliği sürpriz bir biçimde diziye veda etti. Menajerimi Ara dizisi seyircileri büyük bir merakla Feris kişiliğinin diziden neden ayrıldığını merak ederken biz de sizlerle bu yazımızda Menajerim ara dizisinden Feris kişiliğinin neden ayrıldığı ve geri gelip gelmeyeceği ile ilgiliki bilgileri sunacağız.Menajerimi Ara Feris Neden Yok

Menajerimi Ara Feris Neden Yok?

Menajerimi Ara dizisinin en fazla bi hayli beğeni alan ve bi hayli beğeni alan karakterlerinden bir tanesi olan Feris kişiliği sürpriz bir biçimde diziye veda edeceğini açıkladı. Diziye vedası ile seyircileri bi hayli üzen Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder’in bir sağlık problemi olduğu bilgisi verildi. Sağlık problemleri sebebiyle Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder diziden tamamen ayrılmıştır.

Menajerimi Ara Feris Ayrıldı Mı?

Menajerimi Ara Feris Ayrıldı MıStar TV’de yayınlanmakta olan ve Star TV’nin vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Menajerimi Ara dizisi sürpriz bir oyuncu ayrılığına gitmeye mecbur kaldı. Diziden ayrılan isim ise Feris kişiliği oldu. Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder ise ilk açıklamasını göğüs kanseri olduğu yönünde fakat durumunun iyi olduğunu söyleyerek yaptı. Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder, göğüs kanserine yakayı ele verdiğı için uzun bir tedavi sürecinin onu beklediği için diziden ayrılığının olması gerektiğini dile getirdi.

Menajerimi Ara Feris Diziden Çıktı Mı?

Menajerimi Ara Feris Diziden Çıktı MıMenajerimi Ara dizisinden Feris kişiliği kesinlikle ayrılmıştır. Ayrılığın tek sebebi ise Feris kişiliğine hayat veren oyuncu Canan Ergüder’in sağlık problemidir. Diziden Feris kişiliğinin ayrılması ile birlikte dizinin konusu yeniden gözden geçirilmiş ve dizinin normal yayın yaşamına devam etmesi kararlaştırılmıştır.

Menajerimi Ara Feris Tekrar Gelecek Mi?

Menajerimi Ara dizisinde Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder diziden ayrılığı ve sağlık problemi ile alakalı konular ile ilgili açıklamayı bugün yaptı. Menajerimi Ara dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Feris kişiliğine hayat veren oyuncumuz Canan Ergüder 43 yaşındaydı. Diziden ayrılması ile birlikte kemoterapi nasıl tedavi edileceğine hemen başlayacağını açıkladı. Başarılı oyuncumuz Canan Ergüder ise sevenlerine şöyle bir bilgilendirmede bulundu.Menajerimi Ara Feris Tekrar Gelecek Mi

Canan Ergüder’den Açıklama

‘Çok sevgili dostlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım,
Niyetim siz değerli okurlarımıza Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla alakalı haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf cerrahi operasyonum sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi.’

Bu yazımızda da sizlerle Menajerimi Ara dizisinden Feris kişiliğinin neden ayrıldığını ve geri gelip gelmeyeceği konuları ile ilgiliki bilgileri paylaşımı yaptık. Sizlerin de Feris kişiliğinin ayrılığı ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Biz de güzel oyuncumuz Canan Ergüder’e geçmiş olsun diliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün