Biyografi

Merve Özkaynak Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Merve Özkaynak kimdir?, Merve Özkaynak kaç yaşında?, Merve Özkaynak evi nerede?, Merve Özkaynak nerelidir? Merve Özkaynak ev adresi?, Merve Özkaynak kaç yaşında?, Merve Özkaynak nerede oturuyor?, Merve Özkaynak nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Merve Özkaynak hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1987 senesinde doğan Merve Özkaynak şu an için 34 yaşında ve burcundandır. Merve Özkaynak doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Merve Özkaynak Kimdir? – Merve Özkaynak Evi Nerede? – Merve Özkaynak Nerede Oturuyor?

Merve Özkaynak Kimdir?, evi nerede?

Youtuber, Türkiye’nin en fazla izlenen kadın video kanallarından bir tanesine sahiptir.

Merve Özkaynak, 1987 senesinde İstanbul’da ailesinin ortanca kızı olarak doğmuştur. Bir ablası, bir kız kardeşi mevcuttur. Liseden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı. Üniversitede İletişim dalında eğitim gördü.

Merve Özkaynak, Vakkoda Moda danışmanı, İspanyol bir gelinlik mağazası olan Pronovias’da moda danışmanlığı ve Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Merve Özkaynak, kısa bir sürede Youtube’da herkes tarafından izlenmeye, facebook, twitter ve instagramda takip edilmeye başlanan bir vlogger fenomenidir. Youtube’a koyduğu moda, makyaj ve bakım hakkındaki videolarda ürünleri tanıtması ve tanıtım yaparken kullandığı üslubu, diksiyonu, jest ve mimikleri, sempatik ve içten tavırları ve güzelliği ile kısa bir sürede gönüllere taht kurmuştur.

Merve Özkaynak, Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı zamanda tanıştığı Cem Özkaynak ile evlidir. Melisa adında bir kız çocuğu mevcuttur.

Evlendikten sonra iş hayatına ara vererek yarım kalan öğrenim hayatına geri dönen Merve Özkaynak, üniversitede iletişim bölümünde okumuştur.

Üniversitedeki eğitimi esnasında da reklam ajanslarında yine çalışmaya devam etmiş, mezun olunca da yine bir reklam ajansında müşteri temsilciliği yapmıştır. Sonra da ülkeler arası bir dergi grubunda online pazarlama müdürlüğü yapmıştır.

En son da kişisel ilgi alanı olan moda, makyaj ve bakım konularıyla uzmanlık alanı olan dijital pazarlamayı birleştirmiştir. Çocukluğundan ve ilk iş tecrübelerimden kalan moda, makyaj ve bakım üzerine bir şeyler üretme düşüncesi ile şu an onu tanıma sebebimiz olan Youtube’daki video bloglara başlamıştır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün