Diziler

Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi)

Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Başlama Tarihi)

Dijital bir platform olan Gain’de yayına girecek yeni dizilerden bir tanesi de Metot dizisi oldu. Dijital platformda dizi izlemeyi seven seyircilerimiz dizinin oyuncuların bi hayli merak etti. Bizde bu yazımızda okurlarımız ve dizi takipçileri adını Metot dizisinin oyuncularından ve dizinin başlama tarihinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. İşte Metot dizisi oyuncuları..

Metot Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Şebnem Hassanisoughi – Merve
Serkan Keskin
Mustafa Kırantepe
Sarp Aydınoğlu

Şebnem Hassanisoughi – Merve

Metot Dizisi Şebnem Hassanisoughi – MerveŞebnem Hassanisoughi, 7 Aralık 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Metot dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesini canlandıracak olan oyuncumuz Şebnem Hassanisoughi, Merve kişiliğine hayat verecektir. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümünde tamamlamış olan oyuncumuz, yüksek lisans eğitimini de Kadir Has Üniversitesi film ve drama bölümü üzerine yapmıştır. Daha önce birden fazla reklam filminde ve tiyatro oyununda bulunan oyuncumuz ilk oyunculuk deneyimini 2008 senesindeki Dantel dizisi ile yaşamıştır. Oyunculuğu seyirciler aracılığıyla bi hayli bi hayli beğeni alan Şebnem Hassanisoughi, önceden oyunculuk başarısından dolayı birden fazla da ödüle layık görülmüştür.

Serkan Keskin

Metot Dizisi Serkan KeskinMetot dizisinde bulunan ve bi hayli ön planda bulunan oyuncularımızdan bir tanesi de Serkan Keskin’dir. Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 tarihinde Kocaeli’nde doğmuştur. Oyunculuğa İzmit Şehir Tiyatrosu ile adım atmış olan Serkan Keskin, ilk oyunculuk deneyimini 2003 senesindeki Çaylak dizisi ile yaşamıştır. Çaylak dizisi ile bi hayli bi hayli beğeni alan Serkan Keskin, ardından da Korkuyorum Anne, Kalbin Zamanı, Gönül Yarası gibi birden fazla dizi ve filmde boy göstermiş oyunculuğu ile de seyircilerin beğenisini elde etmiştir. En son ise karşımıza Ya İstiklal Ya Ölüm filmi ile çıkmış ve bu film ile de bi hayli beğeni elde etmiştir.

Mustafa Kırantepe

Metot Dizisi Mustafa KırantepeMustafa Kırantepe, 29 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da bir süre çalışmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2007 senesindeki Made in Europa filmi ile yaşamış olan Mustafa Kırantepe, en son ise karşımıza geçtiğimiz aylarda Çukur dizisi ile çıkmıştır. Daha önceleri ise Ulan İstanbul, Yok Artık, Leyla ile Mecnun ve Ölümlü Dünya gibi birden fazla çalışmada boy göstermiştir.

Sarp Aydınoğlu

Metot Dizisi Sarp AydınoğluMetot dizisinde bulunacak olan oyuncularımızdan bir diğeri olan olan Sarp Aydınoğlu ise 1 Eylül 1980 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarında mezun olmasının ardından tiyatroda çalışmaya başlamıştır. Çoğunlukla tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz Sarp Aydınoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2004 senesindeki Gönül Yarası filmi ile yaşamıştır. Asıl yükselişini ise Leyla ile Mecnun dizisinde ki yakalamış olan Sarp Aydınoğlu, önceden Muhteşem Yüzyıl, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Hırsız Polis, Isız Adam gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir.

Metot Dizisi Başlama Tarihi

Yönetmenliğini Serkan Keskin’in yapmış oldu ve psikolojik gerilim türünde olan Metot dizisi dijital bir platform olan Gain’de yayına girecektır. 2021 yılına ismini duyuran dizilerden bir tanesi olması beklenen Metot dizisinin yayın tarihi kesinlikle belirtilmemiştir. Lakin Metot dizisinin 2021 senesinin ilerleyen aylarında yayına girmesi beklenmektedir.

Bu yazımızda de siz değerli okurlarımıza dijital bir platform olan Gain’de yayına girecek Metot dizisinin oyuncularından ve dizinin başlama tarihinden siz değerli okurlarımıza söz etmek istedik. Sizlerin de Metot dizisi ile ilgiliki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Şimdiden Gain seyircilerine iyi seyirler dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün