Bilgi

Metrobüs Durağında Genç Kızlara “Edep” Diye Bağıran Şahısa Büyük Tepki!

Metrobüs Durağında Genç Kızlara “Edep” Diye Bağıran Şahısa Büyük Tepki!, arayışı içine giren okurlarımız için Metrobüs Durağında Genç Kızlara “Edep” Diye Bağıran Şahısa Büyük Tepki! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Metrobüs Durağında Genç Kızlara “Edep” Diye Bağıran Şahısa Büyük Tepki! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Metrobüs Durağında Genç Kızlara “Edep” Diye Bağıran Şahısa Büyük Tepki!

Mecidiyeköy metrobüs durağında kendini bilmez, edep nedir bilmez bir şahıs, genç kızların üzerine yürüdü ve giyinişlerini bahane ederek “Edep” diye bağırdı. Görüntüler sosyal platformda büyük bir tepki görerek yayılmaya başladı.

Mecidiyeköy metrobüs durağında araştırılıdğında korkunç bir sapık kişi çıkacağı bi hayli belli olan yorumlar yapılan şahıs durakta genç kızların üzerine yürüdü ve kızların giyinişlerini kendine göre bahane ederek sözde “Edep” diye bağırdı. Kişinin bu rahatlıkta hareket etmesi korkuttu.

Metrobüs durağında bir kişi genç kızların psikolojilerin bozacak ve korkutacak biçimde kızların giyinişlerini eleştirdi ve bağırdı. O sırada adama kimsenin müdahale etmemesi sosyal platformda tepki topladı. Görüntüler ise sosyal platformda bi hayli hızlıca yayılmaya ve tepki görmeye sürdürmekte.

Sosyal medya aracında şahısa dair “Araştırılsa bu adamın ne sapıklıkları çıkar sosya medyasında hiç şaşmaz, kim edep diyorsa en büyük edepsizdir. Sana ne? Asıl senin bu tiple çıkman edepsizlik sapık herif. Ahlaksızlığını ahlak bekçiliği yaparak gizlemeye çalışıyor. Elde edemeyince ahlak bekçisi olur bu sapıklar. Bunlar göre sarılan gençler, genç kızların giyinişler edepsizliktir yalnızca. Şu rahatlığab bak sen kimsin o kızlara bu lafları edebiliyorsun, korkutuyorsun? Sen kim oluyorsun? Benim kızıma, eşime, kız arkadaşıma böyle laf edecek? Gücü bunların bu korkaklar, birde linç ettirmeye çalışıyor” gibi yorumlar yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün