Miranda Kerr Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Miranda Kerr kimdir?, Miranda Kerr kaç yaşında?, Miranda Kerr evi nerede?, Miranda Kerr nerelidir? Miranda Kerr ev adresi?, Miranda Kerr kaç yaşında?, Miranda Kerr nerede oturuyor?, Miranda Kerr nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Miranda Kerr hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 20.Nisan.1983 senesinde doğan Miranda Kerr şu an için 38 yaşında ve Boğa burcundandır. Miranda Kerr doğum yeri ise Sidney, Avustralya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Miranda Kerr Kimdir? – Miranda Kerr Evi Nerede? – Miranda Kerr Nerede Oturuyor?

Miranda Kerr Kimdir?, evi nerede?

En tanınmış çalışmaları içerisinde Maybelline ve Victoria-s Secret mevcuttur.

Miranda May Kerr, 20 Nisan 1983 tarihinde Avustralya, Sidney’de ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Çocukluğu Sidney’in Gunnedah adlı küçük bir kasabada geçmiştir.

13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin gerçekleştirdiği kapak yüzü müsabakasında birinci olmuştur. Ardından Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik anlaşmasi imzaladı. Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında oynadı ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki moda dergilerinin kapaklarını süsledi.

2004 senesinde ABD. New York’a taşındı ve Next ajansıyla anlaşmaya vardı. Ardından Miranda Baby Phat, Lisa Ho, Voodoo Dolls, Levi’s, Bettina Liano, Nicola Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, John Richmond, Blumarine Swimwear, Seafolly Swimwear, Victoria-s Secret, Anna Molinari, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Arden B, Cia Maritima, Amuleti J gibi markalara mankenlik yaptı.

2006 senesinde Maybelline kozmetik ile anlaşmaya vardı. Ve yine 2006 senesinde iç giyim şifrketi Victoria-s Secret ile anlaşarak defilelerine çıkmaya başladı. Firmanın 2011 defilesinde baş melek olup, 2.5 milyon dolarlık sutyeni tanıtmıştı. Nisan 2013 senesinde da Victoria-s Secret ile yollarını ayırdı.

Miranda Kerr, 23 Temmuz 2010 tarihinde sinema oyuncusu Orlando Bloom ile evlendi. 6 Ocak 2011 tarihinde oğlu Flynn Christopher Bloom’u doğurdu. Ekim 2013 senesinde boşandı.

Miranda Kerr, 10 Ocak 2014 tarihinde Antalya‘da gerçekleştirilen Dosso Dossi Moda Show’da, dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo için podyuma çıktı. 3 milyon dolarlık pırlanta setle podyumda yürüdü.

Miranda Kerr, 2015 senesinden beri Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile olup 2016 senesinde evlenmeye karar vererek nişanlanmışlardır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker