Fragmanlar

Mucize Doktor 47.Bölüm 2. Fragmanı izle

Mucize Doktor 47.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Mucize Doktor bu hafta yayına girecek mı?

Mucize Doktor 47.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Mucize Doktor dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 28 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Beliz, Vuslat’ın teklifini kabul etmemekte kararlıdır. Ama yeni aksaklıklar hastanenin peşini bırakmayınca Beliz’in eli zorlanmaya başlar. Diğer taraftan yeni başasistan Nazlı’nın işi başından aşkındır ve ceza nöbetinden ceza nöbetine koşan Ali’nin aklı düşüncesiyse Nazlı’nın onu unutup unutmadığındadır. Annesinin girişimlerinden habersiz Ezo, Ali’ye Nazlı hususunda yardım etmeye karar verir. Ama Vuslat’ın hem Ali hem de hastane için bambaşka planları mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu