Fragmanlar

Mucize Doktor 52.Bölüm Fragmanı izle

Mucize Doktor 52.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Mucize Doktor bu hafta yayına girecek mı?

Mucize Doktor 52.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Mucize Doktor dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 4 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ali, Adil Hoca’sını kaybettiği için ölümüne mutsuz ama Nazlı’yla tekrar bir araya geldikleri için de bir o kadar mutludur ve bu iki zıt duygu içerisinde bocalamaktadır. Diğer taraftan Ali ve Nazlı’nın barıştıklarını öğrenen Ezo, annesinin de bastırmasıyla, Ali’yle alakalı kendi yüreğini arar. Aynısını Tanju’yla süratle yakınlaşan Beliz’le alakalı Ferman da yapar. Ama sonunda yüreklerinin derininde gizli olanlar herkesi çok şaşırtacak ve Berhayat Kozoğlu Hastanesi bir kez daha büyük hesaplaşmalara şahit olacaktır.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/zBFVW2Ibco8?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=50″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün