Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Mucize Doktor veda ediyor. Kanalın ilk bölümünü defalarca vermesi sonrası büyük reytingler elde eden Mucize Doktor ekranlara veda ediyor. Final bölümü ile ekranda yayınlanacak olan Mucize Doktor fanları ise isyanda! 

Yeni sezon öncesi kanallar reyting listesinde düşük seyreden ve yapımını karşılayamayan projeleri sıra sıra bitiriyor. Onlardan bir diğeride Fox TV’nin Mucize Doktor’u oldu. 

Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın başrolünde olduğu Mucize Doktor dizisi final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor. Mucize Doktor yarın final yaparak veda ediyor. Dizinin final kararında en büyük etken Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın diziden ayrılmak istemesi oldu. 

Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti

Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti

Dizinin yıldız isimleri Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın gelen teklifleri değerlendirmek ve farklı rollerle ekrana gelmek istemesi üzerine yapımcıya diziden ayrılmak istediklerini iletmişlerdi. Ve beklenen gün geldi. Bu sezon  büyük düşüş yaşayan ve mühim oyuncularını kaybeden Mucize Doktor finalden kaçamadı. 

Mucize Doktor finalinde Doktor Vefa rüyasına kavuşuyor ve Nazlı ile evleniyor. Otizmli çocuklar için farkındalık oluşturmak üzere çekilen Kore uyarlaması Mucize Doktor son haftalarda Doktorlar ve Kalp Atışı dizilerindeki sahneleri alması ile eleştirilmişti. Yine büyük bir hayran kitlesi bulunan Mucize Doktor fanlari dizi bitmesin diye sosyal platformdan seslerini duruyor. Arka Sokaklar gibi olmasi beklenen diziden Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın farklı ve prestij projelerle ayrılmak istemesi diziyi finale götürdü. 

TANER ÖLMEZ DİJİTAL BİR PLATFORMLA ANLAŞTI!

Dizide Doktor Vefa rolü ile önü açılan Taner Ölmez’e teklif üzerine teklif yağıyor. Gelen bilgilere göre Taner Ölmez, dijital bir platformda bir proje ile el sıkıştı bile. 

Taner Ölmez’i yakında zamanda yeni projesiyle göreceğimizi öğrendik fakat projenin ayrıntı kısmı ile alakalı halen net bilgilere ulaşamadık. Medcezir’in Mert Asım Serez’i ardından Doktor Vefa rolü ile ekranalara gelen Taner Ölmez’in yeni projesi şimdiden merakla bekleniyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker