Biyografi

Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Muhsin Korunmaz kimdir? Serkan Keskin kaç yaşında?

Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Muhsin Korunmaz kimdir? Serkan Keskin kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Muhsin Korunmaz kimdir? Serkan Keskin kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Muhsin Korunmaz kimdir? Serkan Keskin kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Mucize Doktor Muhsin Kimdir? Muhsin Korunmaz kimdir? Serkan Keskin kaç yaşında?

Mucize Doktor Muhsin kimdir? Serkan Keskin kimdir? Serkan Keskin Nereli? Kaç yaşında? Mucize Doktor yeni oyuncular kim 2021?

Fox’un bi hayli beğeni alan dizisi Mucize Doktor’a sürpriz transfer! Leyla ile Mecnun’un İsmail abisi Serkan Kesin Perşembe akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisine transfer oldu. Hekimoğlu tınıları Mucize Doktor’da!

Mucize Doktor dizisine bir transfer daha gerçekleşti. Mucize Doktor dizisine Muhsin kişiliği ile Serkan Keskin dahil oldu.

Bu sezon reytingleri düşmesine rağmen hala ilk 10’da seyreden Mucize Doktor dizisine yeni isimler girmeye sürdürmekte. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Zerrin Tekindor gibi isimlerin olduğu Mucize Doktor dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

SERKAN KESKİN MUHSİN İLE GELİYOR!

Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail Abi kişiliği ile ünlenen Serkan Keskin Mucize Doktor dizisine transfer oldu. Serkan Keskin dizide tanı dehası Muhsin doktora hayat verecek.

Serkan Keskin’in oynayacağı Muhsin kişiliği takıntılı ve çok kültürlü bir dahi olan teşhis uzmanı bir karakter. Karakter bu yönüyle ekranların en iyi işlerinden birisi olan fakat Türk seyircisinin reyting tercihlerine yenik düşen Hekimoğlu dizisine benzetildi.

Serkan Keskin’in oynayacağı Muhsin kişiliği 57. bölüm itibariyle diziye dahil olacak ve Perşembe akşamları Mucize Doktor seyircisi ile bir araya gelecek.

 

 

Yayınlanma Zamanı: 29 Nisan 2021, 22:09

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün