Diziler

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belli oldu!

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!, arayışı içine giren okurlarımız için Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!

İçerde ve Çukur gibi dizilerle senelerdır pazartesi akşamına ismini duyuran Ay Yapım Çukur biter bitmez yine bomba bir diziyle pazartesi damga vuracak. Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur başrolleri üçkuruş dizisiyle ekranlara dönüyor!

Üçkuruş bomba transferler!

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Sadakatsiz Sezon Finali Kahreden Ayrılık! Başrol Ölerek Diziden Çıkıyor

Yapımcılığını Ay yapım yapacağı ve Gökhan Horzum yazacağı Üçkuruş dizisi için Ay Yapım Show TV anlaşma imzaladı. Üç erkek başrolün bulunacağı ve muhteşem hikayesiyle yine ekranlara kitleyecek dizi İçerde ve Çukur takipçilerini ekrana çekmeye devam edecek. Üçkuruş dizisi için 3 erkek başrolle her hususta anlaşıldı.

Mucize Doktor Ali Vefa’sı başrolde!

Üçkuruş dizisinin ilk başrol oyuncusu Taner Ölmez ile anlaşma imzalandı. Ali Vefa kişiliğiyle çok bi hayli beğeni alan Taner Ölmez, hiç ara vermeden 2021 2022 sezonunda ekranlara dönüyor. Taner Ölmez 3 erkeğin başrol bulunacağı yeni dizide başrolü kaptı!

Çukur Yamaç’ı Aras Bulut İynemli anlaşma imzaladı!

Çukur dizisinde reyting rekorları kıran ve 4 sezondur İçerde dizisiyle birlikte 5 sezondur pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Aras Bulut İynemli hiç ara vermiyor. Üçkuruş dizisi yine Aras üzerine kurulacak ve hikayenin erkek başrolü yine Aras Bulut İynemli olacak. Hayranları Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli uyumuna şimdiden inanıyor.

Üçkuruş Teşkilat dizisinden transfer!

Teşkilat dizisinde Serdar Kılıçaslan kişiliğini canlandıran Çağlar Ertuğrul Üçkuruş dizisiyle anlaşma imzaladı. Teşkilat dizisiyle anlaşmasi biten yıldız isim Çağlar Ertuğrul yeni dizislye rekor kırması bekleniyor. Çağlar Ertuğrul, Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli muhteşem kadrosuyla Üç Kuruş kadın başrolleri halen belli olmadı.

Daha önce Tolga Sarıtaş ile anlaşmak isteyen Ay Yapım, Tolga Sarıtaş’ın yeni bir sinema filmi ve yeni bir dizi anlaşması sebebiyle anlaşma imzalanmadı. Çağlar Ertuğrul yerine Tolga Sarıtaş ÜçKuruş dizisinde başrol oynayacaktı fakat beklenen olmadı. Tolga Sarıtaş yerine Çağlar Ertuğrul yeni dizinin kadrosuna dahil oldu!

Çağlar Ertuğrul, Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez’li Üç Kuruş dizisi Eylül ayında Show TV ekranlarında yayına girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün