Diziler

Mucize Doktor’a Veda Eden Ünlü Oyuncu Reha Özcan Seksenler Dizisine Dahil Oldu!

Mucize Doktor’a Veda Eden Ünlü Oyuncu Reha Özcan Seksenler Dizisine Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Mucize Doktor’a Veda Eden Ünlü Oyuncu Reha Özcan Seksenler Dizisine Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Mucize Doktor’a Veda Eden Ünlü Oyuncu Reha Özcan Seksenler Dizisine Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Mucize Doktor’a Veda Eden Ünlü Oyuncu Reha Özcan Seksenler Dizisine Dahil Oldu!

Yapımcılığını Mint Yapım’ın üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay’ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayına giren Seksenler dizisinin 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaptı. Geçen ay kaybettiğimiz dizinin tanınmış oyuncusu Rasim Öztekin’in vefatı tüm Türkiye’yi derinden üzmüştü. Fehmi babalarını kaybeden dizi seti de bu zor durum karşısında toparlanmaya çalışıyordu.

Rasim Öztekin’in üzücü vedasından sonra dizinin akıbeti merak konusu oldu. Senaryonun nasıl ilerleyeceği ve yeni Fehmi kişiliğinin kim bulunacağı sorularına yanıt aranılıyordu. Yapım ise bu durum karşısında karar vermekte zorlanıyordu.Senaryoda tamamen değişikliğe gitmek  zorunda kalan ve usta oyuncunun kaybına derinden üzülen, kadrosunda bulunan Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan’ın olduğu Seksenler dizisi 12 Nisan Pazartesi bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verdi.

Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni isimlerin geleceğini öncedenden duyurmuştu ve o isimler belirlendi. Önce ünlü futbolcu Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel TRT 1’in popüler dizisi Seksenler dizisine dahil oldu. Zeynep Demirel ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisi ile yaşayacak. Zeynep Demirel’in kadroveyahil olmasından sonra Mucize Doktor’dan dev transfer gerçekleşti. Usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Reha Özcan Seksenler dizisinde!

Usta isim Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosunda bulunan dahil oldu. Birol Güven : “Çok kıymetli bir oyuncu kadrosuna sahip olan Seksenler’e Reha Özcan gibi usta bir oyuncunun da katılması gücümüze güç katacaktır” dedi.

Reha Özcan ise “1965 senesinde doğmuş olmam sebebiyle seksenli ve doksanlı seneler benim yaşamımda çok mühim bir yer kaplıyor. Bu senelerın hikayelerini anlatan Seksenler dizisine katıldığım için çok heyecanlıyım ” ifadelerini kullandı.

Seksenler dizisi yeni sezonunda daha yeni isim ekleyerek devam edecek. Genişleyen hikayesi ile ekranlarda bulunacak. Henüz yeni sezonuna ne zaman başlayacağı belli değil ama yaz sezonunda ekranlarda olması bekleniyor. Konu ile alakalı gelişmeler bi hayli sunacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün