Biyografi

Muhammet Kayku Kimdir? Evi Nerede?

Muhammet Kayku Kimdir? – Muhammet Kayku Evi Nerede? – Muhammet Kayku Nereli?

Muhammet Kayku kimdir?, Muhammet Kayku kaç yaşında?, Muhammet Kayku evi nerede?, Muhammet Kayku nerelidir? Muhammet Kayku ev adresi?, Muhammet Kayku kaç yaşında?, Muhammet Kayku nerede oturuyor?, Muhammet Kayku nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Muhammet Kayku hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1991 senesinde doğan Muhammet Kayku şu an için 30 yaşında ve burcundandır. Muhammet Kayku doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Muhammet Kayku Kimdir?, evi nerede?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Muhammet Kayku, 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Kafkasya göçmenidir. Üniversiteye hazırlanan Muhammet Kayku, eğitimlerini bitirdiktan sonra, bir çok dizi, sinema, reklam, tiyatro oyunlarında yer aldı.

Profesyonel olarak fotomodellik ve bunun yanında işinde uzman fotoğrafçılık da yapıyor. Kanal 7‘nin Hayat Dediğin ve Elif dizilerinde rol almıştır. Alemin Kıralı dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. 8 Nisan 2016’da vizyona giren, başrollerini Mustafa Topaloğlu ve Oya Aydoğan‘ın oynadığı “Türk Lokumu” filminde rol alan Muhammet Kayku bundan öncekilerde bir çok projede rol almıştır. Kinetix ve İstanbul’un tanıtım reklamlarında rol almıştır.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Türk Lokumu (Sinema filmi)
2015 – Kafes (Sinema filmi)
2014 – Hayat Dediğin (Tv dizisi)
2014 – Elif (Tv dizisi)
2013 – Şahin ve Çetesi (TV Dizisi)
2012 – Kızımı kurtarın (Toti) (Sinema filmi)
2011 – 2013 – Alemin Kıralı ( Konuk oyuncu)(Tv dizisi)
2011 – Su Yolunu Bulur (Tv dizisi)
2009 – 4. Osman (Tv dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu