Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu, Dizi haberleri kategorimizde Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Konusu

Muhteşem İkili Yeni sezonda ekranda yayınlanacak olan dizilerden birisi olarak görünüyor. Bildiğiniz üzere önceden televizyonlarda yayınlanmış olan Tango ve Cash filminde gerçekten de iyi bir ikili olan oyuncuların yerine Dizi kişiliği olarak İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin‘in adı ön plana çıkmaya başladı. İlk tanıtım fragmanı nefesleri kesti.. Muhteşem İkilide İbrahim Çelikkolun Kullandığı spor otomobil için Tıklayın

Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen TMC Film’in yapımcılığını üstüne aldığı, konusunu Başar Başaran’ın kaleme aldığı, Kanal D’nin yeni dizisi “Muhteşem İkili” dizisinin başrollerinde İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Özge Gürel,Öykü Karayel, Engin Şenkan, Eren Hacısalihoğlu, Zafer Algöz, Talat Can Büyükaltay ve çocuk oyuncu Fuat Fatih Odabaşı dahil oldu.

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri
​​Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları KadrosuMuhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Mert Barca veya emniyette tanındığı ismi ile Barca, Anadolu Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Oldukça yakışıklı ama bir o kadar da dış görünüşünü önemsemeyen bir adam. Geçmişte ona tertip edilen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş. Karısının ve çocuğunun katili bulunmamış. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi yok. İşi ve karısının intikamı her şeyi.
Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosunda kimler varMuhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kadrosunda kimler var

Mustafa Kerim Can, MKC olarak bilinen, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur’a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlı.

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur kim

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur kim

Nilüfer, MKC’nin kız kardeşi. Tam bir özgür ruh. MKC ile başa çıkabilen tek, ona laf yetiştirebilen son kişi. Güçlü, akıllı, güzel ve çekici bir kadın. Kendi işinin başında. Abisine eyvallahı yok. Küçük yaşta annesi ve babası boşanınca annesiyle yaşadığı için onun huylarına sahip. Annesi gibi bir İstanbul kızı. Baba eksikliğini ise her zaman içinde taşımış.
Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Nilüfer kimMuhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Nilüfer kim

​​
MKC’nin eski karısı, oğlu Mehmet Kaan’ın annesi. Başarılı bir avukat. İnatçı, başarı azmi olan bir kadın. MKC nin aşırı kontrolcülüğüne boyun eğecek bir karakter değil. O yüzden boşanmışlar. İçten içe hala MKC‘yi sevse de MKC değişmediği sürece onu yaşamına kabul etmeye niyeti yok.

Muhteşem İkili Dizisi Feridun

Muhteşem İkili Dizisi Feridun

Mert Barca’nın emekli emniyet amiri babası. Polislik senelerı başarılı operasyonlarla geçmiş bir eski kurt. Oğlu için endişeli. Organize şubede çalışmanın ne demek olduğunu biliyor. Barca içini açsa, oğlunun yanında olmak istiyor ama mesafeli bir ilişkileri var.
Muhteşem İkili Dizisi YükselMuhteşem İkili Dizisi Yüksel

​​
Yüksel, Barca ve MKC’nin bağlı olduğu organize şubenin amiri. Çok gülünç olmasının bunun yanında yeri geldiğinde de çok oldukça önemli insan. Bütün organize şubeyi kontrol eden Yüksel, konu MKC ve Barca’ya geldiğinde tansiyon aletini yakınında tutmak ister. Buna rağmen onlardan ayrı kalamaz çünkü onları iyi tanıdığı için onlardan nasıl faydalanacağını en iyi o bilir. Yüksel, Barca ve MKC’nin zayıf noktalarının da farkında, kuvvetli yanlarının da.

Muhteşem İkili Dizisi DemirayMuhteşem İkili Dizisi Demiray

Demiray Hazan, ülkeler arası bir yasa dışı kaçakçılık kartelinin Türkiye’deki hareketlerini yönetmektedir. Varlığı bilinmektedir ama kendi adamlarından ve bağlı olduğu kartelin üst düzey yöneticilerinden başka yüzünü gören kimse olmadığı gibi kayıtlarda ismi de geçmemektedir. Babası Bekir Hazan ise, MKC ve Barca aracılığıyla başarısızlıkla sonuçlanan bir uyuşturucu kaçakçılığı işinden sonra örgüt aracılığıyla cezalandırılır.​

Ünlü yönetmen Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstleneceği dizinin adı kesinleşti ve dizinin adı “Muhteşem İkili” olarak belirlendi. İbrahim Çelikkol’un mutlaka dizide bulunacağı kesinleşirken Kerem Bursin’in teklife sıcak baktığı ve senaryoyu inceleyip karar vereceği altı çizildi, şuan için dizide olup olmayacağı belirsizliğini korusa da önümüzdeki günlerde kesinleşecek gibi görünmekte.

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/gz0gLBIAvrk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Muhteşem İkili yeni sezonda oyuncu kadrosu ile bi hayli göz doldururken İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin’in dizide başrollerde bulunacağı ve Tango ve Cash filmindeki karakterlere Hayat verecekleri belirtiliyor. İbrahim çelikkolun Tango kişiliğine Kerem Bursin’in de cache kişiliğinin canlandırması bekleniyor. Muhteşem İkili dizisinin konusu nasıl derseniz: Mustafa Kerim Can ve Mert Barca adlı iki polisin renkli hikâyesini ekrana taşıyacak olan dizide oynaması için Zafer Algöz’e de teklif götürüldüğü bilgisi yer alıyor.

Muhteşem İkili dizisi tutar mı izlenir mi? her ne kadar Son günlerde Amerikan zıtlarının filmleri de boykot etmesiyle özellikle TRT1 ekranlarında Amerikan kovboy filmlerinin yasaklanması ve diğer kanallarda da Amerikan menşeli filmlerini bir bir ekrandan kaldırılması ardından Tango ve Cash filminin dizi uyarlaması olacak olan Muhteşem İkili Amerikan filminden uyarlanacağı için Türk seyircisi aracılığıyla izlenir mi yoksa Tepki mi görür orasını şuan için bilemiyoruz, fakat görünen o ki bu dizi Türk Amerikan ilişkilerinin gergin olduğu şu aralar hiç tutacak gibi görünmüyor, Elbette bu bizim görüşümüz.

Muhteşem İkili dizisinde neler olacak özeti: Mustafa Kerimcan ve Mert parca adlı iki polisin bi hayli renkli aksiyon dolu hikayesi ne yer verileceği ve Amerikan filmi olan Tango ve Cash den bir araya getirilen bu filmin bi hayli aksiyonlu ve heyecanlı bir dizi bulunacağı konuşulsa da yeni oyuncuların diziye girmesi ile daha da kuvvetli bir kadronun oluşacağı belirtiliyor. Özellikle Zafer Algöz’e teklif götürüldüğü ve muhteşem ikili dizisinde Onun da oynayacağı belirtiliyor.

Diziye ilham kaynağı olan Tango ve Cash filminde olduğu gibi, iki narkotik polisinin öyküsünü konu alacak olan ve yalnızca polisiye hikaye ile yetinmeyip gündelik hayatlarını aşklarını da diziye taşıyacak olan polislerden Mustafa Kerim Can ve Mert Barca isimli iki polisin hikayesine odaklanılacak olan dizi de İbrahim Çelikkol’a rol arkadaşı Kerem Bursin olması kesinleşti..

Muhteşem İkili Dizi Oyuncuları Kadrosu

Muhteşem İkili Dizi Oyuncuları Kadrosu

Muhteşem İkili Dizi Oyuncuları Kimler?

1-İbrahim Çelikkol; Muhteşem ikilide Mustafa Mert Barca rolünde 14 Şubat 1982 tarihinde Kocaeli’de doğan ünlü oyuncu kariyerine modellik yaparak başlamış olsa da kısa bir sürede oynadığı dizi ve filmler ile şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. 2009 da başlayan dizi oyunculuğunda asıl ön plana 2011 senesinde yapımcılığını Faruk Turgut’un üstüne aldığı İffet dizisinde ulaşmıştır. 2013 senesinde Merhamet dizisinde, 2015-2016 senelerında Kördüğüm kadrosunda bulunan, En son ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde Birce Akalay Kerem ve Alı karakterleri ile herkesin sevdiği bir oyuncu olmuştur. İbrahim Çelikkol’a Muhteşem İkili dizisinde başarılar dileriz..

2-Kerem Bursin; Muhteşem ikili dizisinde Mustafa Kerim Can rolünde 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu Amerika’da oyunculuk eğitimi almıştır. En son oynamış olduğu ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrollerini paylaşımı yaptığı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı Atv dizisinde rol almış olan oyuncumuz önceden de Şeref Meselesi, Unutursam Fısılda, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi yapımlarda iyi rollerde oynamıştır. Kerem Bursin’e Muhteşem İkili dizisinde başarılar diliyoruz.

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kimler

Muhteşem İkili Dizisi Oyuncuları Kimler

3-Zafer Algöz; 30 Ağustos 1961 tarihinde Kars ilimizde doğmuş olan Zafer Algöz 1975 senesinde Bursa Devlet Tiyatrosunda başladığı oyunculuk faaliyetlerine halen sürdürmektedir. Sayısız dizi ve filmde rol alan oyuncumuz son kez Deli Aşk projesinde 2017 senesinde rol almıştır. Diğer dizi ve filmleri kısaca şöyle:
Hayatımın Aşkı – 2016
Küçük Ağa (dizi, 2014) – 2015
Pek Yakında – 2014
Beni Böyle Sev – 2014
İntikam – 2013
Yahşi Batı – 2010
Umut – 2009
A.R.O.G – 2008
Cumhur Cemaat – 2007
Kurtlar Vadisi Pusu – 2007

Muhteşem İkili Dizisinin Oyuncu Kadrosu kimler

Muhteşem İkili Dizisinin Oyuncu Kadrosu kimler

5- Özge Gürel: Muhteşem İkili dizisinde Nilüfer rolünde Özge Gürel 5 şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur, lise senelerı Silivri’de geçen Özge Gürel Liseyi bitirdikten sonra Beykent Üniversitesi Ticaret bölümünü elde etmiştir fakat yarıda bırakarak oyunculuk alanında kendisini daha da ilerletmeye başlamıştır. İlk dizisi Kızım nerede olmuştur ardından Muhteşem Yüzyıl ve Huzur Sokağı dizisinde rol alan Özge Gürel asıl şöhretine ise Medcezir dizisindeki Ada kişiliği ile ulaşmıştır. Kiraz Mevsimi dizisi ile tüm Türkiye onu tanımıştır.Özge Gürel Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer kişiliği

Özge Gürel Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer kişiliği

6- Öykü Karayel: Muhteşem İkili Dizisi Öykü Karayel 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. liseyi Çemberlitaş Kız Lisesinde okuduktan sonra Kenter Tiyatrosu’nda eğitimler almış Tiyatro ve oyunculuk merakı ile kısa bir sürede kendisini göstermeye başlamıştır. Öykü Karayel’in tanıdığımız televizyon dizisi Kıvanç Tatlıtuğ da birlikte oynamış olduğu Kuzey Güney adlı dizidir. 2017-2018 sezonunda ise Kalp atışı ile Show TV’de ekrana gelmiş ve bi hayli geniş bir takipçiye ulaşmıştır. Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayelin on dizisi Muhteşem İkili olmuştur.Öykü Karayel Muhteşem İkili Dizisinde

Öykü Karayel Muhteşem İkili Dizisinde

7- Engin Şenkan: Muhteşem İkili DizisiEngin Şenkan 1944 senesinde İstanbul’da doğmuştur liseden sonra İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesinde okumuştur. Oyunculuk ve tiyatro ya Merak olan Engin Şenkan Ankara’da Cebeci Devlet konservatuarında okumuş ve mezun olmuştur. Televizyondaki ilk dizisi Bizimkiler ve Yazlıkçılar isimli dizilerdeki rolleri olmuştur. 2008’de Baba Ocağı 2011’de Firar 2012 Dila Hanım 2013’te Firuze 2013 sonunda Benim Hala Umudum Var 2013 senesinde Kelebeğin Rüyası isimli filmde yer almıştır.Engin Şenkan Muhteşem İkili Dizisi

Engin Şenkan Muhteşem İkili Dizisi

8- Eren Hacısalihoğlu: Muhteşem İkili Dizisinde Demiray kişiliği Eren hacısalihoğlu 1979 senesinde Trabzon’un Akçaabat beldesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği bölümünü okuyan Eren hacısalihoğlu Haliç Üniversitesi’nin konservatuar bölümünden mezun olmuştur. İlk dizisi TRT’de yayına giren mavi kelebekler olmuştur ardından İnsan Aldandı, Benim İçin Üzülme gibi dizilerde mühim karakterleri canlandırmıştır. Selin Şekerci ile uzun süre sevgili kalan Eren hacısalihoğlu yeşil renkli ve 1.80 boyunda 73 kilo ağırlığındadır. Kalbim Ege’de Kaldı Aşk yalanı sever en mühim diğer dizileridir. Eren Hacısalihoğlu Muhteşem İkili Dizisinde Demiray rolünde oynayacak.Eren Hacısalihoğlu Muhteşem İkili Dizisi Demiray rolü

Eren Hacısalihoğlu Muhteşem İkili Dizisi Demiray rolü

9- Talat Can Büyükaltay: Muhteşem İkili Dizisi Talat Can Büyükaltay 1983 senesinde İstanbul’da doğmuş spor salonu işletmecisidir. Daha önce herhangi bir dizide yer almayan oyuncu ilk deneyimi Muhteşem İkili dizisi olacaktır. Talat Can Büyükaltay’a yeni ve ilk dizisi Muhteşem İkili de başarılar dileriz.Talat Can Büyükaltay Muhteşem İkili Dizisinde

Talat Can Büyükaltay Muhteşem İkili Dizisinde

10- Fuat Fatih Odabaşı : Muhteşem İkili Dizisi Fuat Fatih Odabaşı Daha önce Fox TV ekranlarında İlker Ayrık ile on numara beş yıldız yarışmasına katılmış anne ve babasıyla birlikte kendisini göstermiştir. Jimnastiğe bi hayli meraklı olan Fuat Fatih Odabaşı bakalım Muhteşem İkili dizisinde nasıl bir rol ile karşımıza çıkacak izleyip göreceğiz.Muhteşem İkili dizisi Fuat Fatih Odabaşı

Muhteşem İkili dizisi Fuat Fatih Odabaşı

4- Hande Erçel: Hande Erçel 1993 senesinde Balıkesir’de doğmuş ve eğitim hayatına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Türk sanatları bölümünde devam etmiştir. Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin İle Muhteşem İkili dizisinde yeniden buluşmuşlardır..

Hande Erçel Muhteşem İkili dizisinde

Hande Erçel Muhteşem İkili dizisinde

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker