Bilgi

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Başladı

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Başladı, Burs başvuruları sayfamızda Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Başladı ile alakalı yapılan arama için siz değerli okurlarımıza bilgi vermeye çalıştık.. Yazımızın içinde sizlerin yaptığı Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Başladı ile alakalı ayrıntı kısmı bulacaksınızdır.

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Başladı

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvurusu

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları Online Olarak Yapılacak. Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Başvurusunu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgileri Fakültesi Hazırlık Sınıfı Ve Lisans Öğrencileri Yapabilecek.
Amacımız Maddi Gereksinimi Olan Öğrencilere Burs Vermek, Bu Öğrencilerin Karşılaştıkları Sorunları Paylaşarak Çözümlerinde Yardımcı Olmak, Bireysel Ve Sosyal Gelişimlerine, Çağdaş Değerleri Savunan Bireyler Olarak Yetişmelerine Katkıda Bulunmaktır.

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Başvuru Formu Başvuru Kılavuzu

ÖNEMLİ! Lütfen Burs Başvuru Formunu Dikkatlice Okuyunuz. Uygun Şekilde Doldurulmayan Başvurular Geçersiz Sayılacaktır.

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Başvuru Kılavuzu

Genç Mülkiyeli Arkadaşlarımız,
Mülkiyeliler Birliği Vakfı bursundan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin lisans öğrencileri yararlanabilmektedir.
Amacımız maddi gereksinimi olan öğrencilere burs vermek, bu öğrencilerin karşı karşıya geldikları poblemleri paylaşarak çözümlerinde yardımcı olmak, bireysel ve sosyal gelişimlerine, çağdaş değerleri savunan bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır.

Vakfımızın Burs olanaklarından yararlanmak için;

Burs Başvuru Formu’nun, kılavuzda gösterilen bilgiler dikkate alınarak doldurulması gerekmektedir.
Son başvuru tarihi 12 Ocak 2021’dir.

Başvuru formlarının değerlendirilmesi ardından, mülakata çağrılacak öğrencilerin e-posta adreslerine davet maili gönderilecektir. Mülakatlar 23-24 Ocak 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

ÖNEMLİ! Davet maili e-postanızın spam veya junk mail kısmına da düşebilir, bu bölümler de kontrol edilmelidir.

Adaylar açıklamalan gün ve saatte mülakatta bulunmamaları halinde adaylık haklarını kaybedeceklerdir.

GEREKLİ HALLERDE BURS ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN VUKUATLI NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ, ANNE-BABA ÜCRET BORDROLARI GİBİ BELGELER İSTENEBİLECEKTİR. BELGELERİN GETİRİLMEMESİ DURUMUNDA BAŞVURU GEÇERSİZ SAYILACAKTIR:

BAŞVURU FORMUNU DOLDURURKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR:
Burs Başvuru Formu’na başlamak için aşağıdaki İleri (Next) butonuna basın. Forum 14 sayfadan buluşmaktedir. Her sayfa, bilgiler doldurulduktan sonra İleri (Next) butonu ile geçmektedir. Hata yaptığınızı düşünürseniz sayfayı Geri (Back) butonu ile geri alabilirsiniz. En altta sağ köşede işlemin yüzde kaçının gerçekleştiği görülmektedir, işleminiz %100’e gelmeden kaydınız tamamlanmayacaktır.

Alanlara yalnızca kendisini ilgilendiren yanıtları yazınız. Alanları açıklama maksadıyla kullanmayınız.

Gönder (Submit) butonuna basmadan önce Başvuru formundaki tüm detaylarınızin doğru olduğundan emin olunuz.

Gönder (Submit) butonuna bastıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Başvuru İçin Tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün