Biyografi

Musa Çam Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Musa Çam kimdir?, Musa Çam kaç yaşında?, Musa Çam evi nerede?, Musa Çam nerelidir? Musa Çam ev adresi?, Musa Çam kaç yaşında?, Musa Çam nerede oturuyor?, Musa Çam nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Musa Çam hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 03.Ekim.1953 senesinde doğan Musa Çam şu an için 68 yaşında ve Terazi burcundandır. Musa Çam doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise MilletvekiliSiyasetçi olarak devam ettirmektedir.

Musa Çam Kimdir? – Musa Çam Evi Nerede? – Musa Çam Nerede Oturuyor?

Musa Çam Kimdir?, evi nerede?

24.,25.ve 26. dönem CHP İzmir milletvekilidir.

Musa Çam, 5 Ekim 1953 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Baba adı Şahismail, anne adı Hatayi’dir. Doğma, büyüme İzmirlidir ama kökeni, babası Erzincan’dan, annesi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinin bir köyünden gelmiştir. İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi Bölümünden mezun oldu.

Musa Çam, İzmir Belediyesi ve Tariş’te işçi olarak çalıştı. Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel İş Şube Yöneticiliği, Ege Bölge Temsilciliği, Yönetim Kurulu Üyeliği ve DİSK Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. TÜSES Vakfı, Sosyal Demokrasi Derneği ve DİSK Emekli-Sen Üyesidir.

24.,25.ve 26. Dönemde CHP İzmir Milletvekili seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliği yaptı.

Musa Çam, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün