Biyografi

Mustafa Saral Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Mustafa Saral kimdir?, Mustafa Saral kaç yaşında?, Mustafa Saral evi nerede?, Mustafa Saral nerelidir? Mustafa Saral ev adresi?, Mustafa Saral kaç yaşında?, Mustafa Saral nerede oturuyor?, Mustafa Saral nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Mustafa Saral hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1968 senesinde doğan Mustafa Saral şu an için 53 yaşında ve burcundandır. Mustafa Saral doğum yeri ise Of ilçesi, Trabzon olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Mustafa Saral Kimdir? – Mustafa Saral Evi Nerede? – Mustafa Saral Nerede Oturuyor?

Mustafa Saral Kimdir?, evi nerede?

Başakşehirspor futbol kulübünün futbol şube sorumlusu asbaşkanıdır.

Mustafa Saral, 1968 senesinde Rize ilinin Çayeli beldesinde doğmuştur. İlkokulu İstanbul, Gayrettepe’de 1975-1982 senelerı içerisinde Şair Nedim İlkokulunda, sonrasında 1984-1989 senelerı içerisinde Sarıyer İmam Hatip Lisesinin orta kısmında ortaokulu okudu. 1990-1993 senelerı içerisinde Şişli Akşam Ticaret Lisesinde okuyarak mezun oldu. Üniversite lisans eğitimini 1995-1997 senelerı içerisinde ABD’de Georgia Tech University’de yaptı.

Ticaretle uğraşan Mustafa Saral, Kasım 2009 ayında Bilge Saral ile evlendi. 2 çocuğu mevcuttur.

Mustafa Saral, Saral Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. Sunflower ve Saral Life projeleri Yönetim Kurulu Üyesi, Alsar Gayrimenkul A.Ş. Maslak No1 ve Levent No5 projeleri Yönetim Kurulu Üyesi, Saral Yapı, İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ve Gayrettepe İş merkezleri Yönetim Kurulu Üyesi, Saral-Bıyık Grup İinşaat A.Ş. Saral City projesi Yönetim Kurulu Üyesidir.

Mustafa Saral, Rize Vakfı ve ÇAYDEF (Çayeli Dernekler Federasyonu) Yönetim kurulu üyesidir.

2010 senesinde Silivrispor’un kulüp başkanı görevine geldi. Süper Amatör Küme’den aldığı takımı, 2010-2011 sezonunda şampiyon yaparak bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkardı. 2011-2012 Futbol Sezonunda da BAL Lig’de de Silivrispor şampiyon oldu ve 18 yıl aradan sonra işinde uzman 3.lige çıktı. 2012-2013 sezonunda 3.Lig’de takımı oynattıktan sonra görevinden istifa etti.

Daha sonra AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi adayı olarak 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin adayları içerisinde yer aldı. Mustafa Saral, 2014 senesinden beri AK Parti‘den Silivri Belediye Meclis Üyeliği yapıyor.

Mustafa Saral, Başakşehirspor futbol kulübünün yönetim kurulu üyesidir. Aynı zamanda Fenerbahçe SK kongre üyesidir.

Mustafa Saral, 2014 senesinde Başakşehirspor futbol kulübünün asbaşkanlığına geldi. Aynı zamanda işinde uzman futbol şube sorumlusu oldu.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün