Biyografi

Nagehan Alçı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Nagehan Alçı kimdir?, Nagehan Alçı kaç yaşında?, Nagehan Alçı evi nerede?, Nagehan Alçı nerelidir? Nagehan Alçı ev adresi?, Nagehan Alçı kaç yaşında?, Nagehan Alçı nerede oturuyor?, Nagehan Alçı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Nagehan Alçı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 13.Nisan.1977 senesinde doğan Nagehan Alçı şu an için 44 yaşında ve Koç burcundandır. Nagehan Alçı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Gazeteci olarak devam ettirmektedir.

Nagehan Alçı Kimdir? – Nagehan Alçı Evi Nerede? – Nagehan Alçı Nerede Oturuyor?

Nagehan Alçı Kimdir?, evi nerede?

Nagehan Alçı, 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Rüştü Alçı’dır. Cağaloğlu semtinde bulunan İstanbul Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslarası İlişkiler Bölümünde öğrenim gördü.

Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinin dış haberler servisinde staj yaparak başladı. Daha sonra 32. Gün programında ve Avusturya‘daki bir televizyon kanalında stajlarını devam ettirdi.

Nagehan Alçı, Show TV dış haberler bölümünde çalıştı, Irak Savaşı esnasında simultane çeviriler yaptı, sonra 2007 senesinde Akşam gazetesine geçerek burada köşe yazarlığı yapmıştır. SkyTürk TV‘de Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turgut ile ‘Sosyal Bilgiler’ adlı bazı belgeseller hazırladı. Aynı zamanda Kanaltürk‘te Kısa bir süre Pelin Batu ile birlikte ‘Sınırsız’ adlı programda yorumculuk yaptı. Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır. Daha sonra Kanal 24’te ‘Nerede Kalmıştık’ programında sunucu ve yorumcu olarak görev yaptı

2011 senesinden beri Beyaz TV’de ‘Medcezir’ programında ve CNN TÜRK‘te ‘Dört Bir Taraf’ programında yorumculuk yapmaya başladı.
Nagehan Alçı, , Almanca ve İspanyolca biliyor. Az derecede de Fransızca ve Arapça bilmektedir.

Nagehan Alçı, 27 Aralık 2010 tarihinde köşe yazarı ve televizyoncu Rasim Ozan Kütahyalı ile evlendi. 7 Temmuz 2013 tarihinde Birinin ismi Betül Yasemin öbürünün ismi Ayşe Ela olan ikiz kız çocukları oldu.

Yazdığı Kitapları :
Özü Sözü Yirmi Bir

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu