Biyografi

Naveen Andrews Kimdir? Evi Nerede?

Naveen Andrews Kimdir? – Naveen Andrews Evi Nerede? – Naveen Andrews Nereli?

Naveen Andrews kimdir?, Naveen Andrews kaç yaşında?, Naveen Andrews evi nerede?, Naveen Andrews nerelidir? Naveen Andrews ev adresi?, Naveen Andrews kaç yaşında?, Naveen Andrews nerede oturuyor?, Naveen Andrews nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Naveen Andrews hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 17.Ocak.1969 senesinde doğan Naveen Andrews şu an için 52 yaşında ve Oğlak burcundandır. Naveen Andrews doğum yeri ise Londra, İngiltere olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Naveen Andrews Kimdir?, evi nerede?

Neveen Andrews, 1969 doğumlu Hint asıllı İngiliz oyuncu. Dünyaca ünlü ve Emmy ödüllü dizi Lost’da rol aldığı ‘Sayid Jarrah’ adlı karakterle tanınıyor.

Naveen William Sidney Andrews, 17 ocak1969’da Wandsworth, Güney Londra’da Thames Nehri‘nin kıyısında bi hayli muhafazakar bir ailede dünyaya geldi. 16 yaşındayken okuduğu Emanuel School’da çalışan matematik öğretmeni Geraldine Feakins’e aşık olan Andrews, 7 yıl sonra 1992’de ondan Jaisal adında bir erkek çocuk sahibi oldu. Bu olay, babasıyla arasının bozulmasına sebep oldu.

Drama okullarına başvuran Andrews, Londra’daki Guildhall Müzik ve Drama Okulu’na (School of Music and Drama) Ewan McGregor ve David Thewlis ile bunun yanında kabul edildi. Çalışmalarının karşılığını, 1991 senesinde Hanif Kureshi’nin London Kills Me adlı filminde oynama fırsatı yakalayarak alan Andrews, 1996’da İngiliz Hasta (The English Patient) filminde rol aldığı Hintli asker Kip karakteri ile aldığı iyi eleştirileri pekiştirdi. Aynı yıl Kama Sutra: Bir Aşk Hikayesi (Kama Sutra: A Tale of Love) ve sonrasında, aralarında True Love and Chaos (1997), My Own Country (1998), Bride & Prejudice (2004) da olan bir çok filmde oynadı.

Naveen Andrews, 2004’de yayınlanmaya başlanan ve o andan beri büyük büyük alkış alan televizyon dizisi Lost’ta ‘Sayid Jarrah’ kişiliğini canlandırmaya başladı. Popülaritesi gittikçe artan Andrews, 2006 senesinde People Magazine dergisi tarafından tespit edilen Dünya’nın En Güzel İnsanları listesinde (World’s Most Beautiful People) yer aldı.

20’li yaşlarında Londra’da yaşadığı zamanda, alkol ve uyuşturucu bağımlılıkları edinen Andrews’un başarı vaadeden kariyeri, hemen hemen bitmek üzereydi. Hayatını tekrar yoluna sokmak için Atlantik’i geçerek Birleşik Devletler’e rehabilitasyona giden Andrews bunda başarılı oldu. Hobi olarak gitar çalıp şarkı da söyleyen Andrews’a göre, Londra ona uyuşturucu ve alkolle alakalı acı dolu anılarını hatırlatıyor.

Barbara Hershey ile bir beraberlik yaşayan Andrews, şuanda Los Angeles’ta yaşıyor. Çiftin bir süre ayrı kaldığı 2005 senesinde, Andrews başka bir kadından bir erkek çocuk sahibi oldu. O ve Hershey’nin temmuz2006’da yeniden bir araya geldiği zamanda Andrews bu kez de Manhattan plajında bilinmeyen bir kadınla öpüşürken fotoğraflandı fakat menajeri çiftin hala beraber olduklarını açıkladı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün