Anlamlı Sözler

Ne kadar emekli maaşı alırım e-devlet

Ne kadar emekli maaşı alırım e-devlet, 2021 yılında Emekli olan kişileren çok ne kadar emekli maaşı alacağım konusunu merak etmektedirler. Emekli maaşı bilgisini internet üzerinden en doğru şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alabilirsiniz. Ne kadar emekli maaşı alırım sorusuna en doğru yanıtı da aynı şekilde SGK verecektir.

4A emekli maaşı Hesaplama

Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesine giriş yaparak çalışmalarınızı ve çalışmalarınız karşılığında size verilecek olan emekli maaşını öğrenebilirsiniz. Emekli maaşını arttırmak isterseniz yapmanız gereken SSK’lı olarak çalışırken Bağ-Kur primlerinizi yatırmak olacaktır. Ayrıca emekli maaşı ve günü hesaplama da kullanmanız gereken yöntemlerde şu şekildedir;

  • SGK giriş yapın,
  • Çıkan ekrana kimlik bilgilerinizi girin,
  • SSK sicil numaranızı girin.

Ne kadar emekli maaşı alırım?

Emekli maaşı hesaplama işlemini katılım bankaları sitemizden yaparak sağlıklı sonuca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı kurumsal web siteler üzerinden robot hesaplama yöntemi ile de tahmini ne kadar maaş alacağınızı hesaplayabilirsiniz. Ne kadar emekli maaşı alırım konusunda hiçbir fikriniz yok ise SGK üzerinden belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün