Biyografi

Necmettin Batırel Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Necmettin Batırel kimdir?, Necmettin Batırel kaç yaşında?, Necmettin Batırel evi nerede?, Necmettin Batırel nerelidir? Necmettin Batırel ev adresi?, Necmettin Batırel kaç yaşında?, Necmettin Batırel nerede oturuyor?, Necmettin Batırel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Necmettin Batırel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1946 senesinde doğan Necmettin Batırel şu an için 75 yaşında ve burcundandır. Necmettin Batırel doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Ekonomist olarak devam ettirmektedir.

Necmettin Batırel Kimdir? – Necmettin Batırel Evi Nerede? – Necmettin Batırel Nerede Oturuyor?

Necmettin Batırel Kimdir?, evi nerede?

Necmettin Batırel, 1946 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Gazetecilik Yüksek Okulunu 1968 senesinde bitirdi.

Necmettin Batırel, Bugün, Son Havadis, Bâbiâlide Sabah Gazetesi ve Türkiye gazetelerinde muhabirlikten, ekonomi müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü ve yayın koordinatörlüğüne kadar yazılı ve görsel basının tüm kademelerinde görev yaptı. Enver Ören’in talimatıyla 1978 senesinde ekonomi bölümüne geçti.

Necmettin Batırel, 2002 – 2013 senelerı içerisinde TGRT haber televizyonunda piyasa analizi yaptı. İhlâs Holding yönetim kurulu Başkanı Enver Ören’in 22 Şubat 2013’te vefatının sonrasında görevi bitti.

Türkiye Gazetesinde Salı ve Cumartesi günleri ekonomi yazılarına devam ediyordir. 18 Şubat 2016‘dan beri TRT haber televizyonunda ekonomi 7/24 programının tüm editörlüğünü yaptı.

1970 senesinde evlenen Necmettin Batırel’in Mehmet Emin Batırel ve Yusuf Batırel adlarında iki oğlu mevcuttur. Oğlu Yusuf Batırel (d.1974) 2015 senesinde vefat etti.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün